Люди розблокували дорогу у Ковелі

РІВНЕ-КИЇВ. 10 травня. УНН. Жителі райцентру Ковель на Волині розблокували дроги на Луцьк, Львів і Київ. Такі домовленості досягнути в Луцьку після урядової наради на чолі з першим віце-прем’єр-міністром України Степаном Кубівом,передає кореспондент УНН.


Урядовець визнав, що ситуація з філіями державного підприємства “Укрветсаннзавод” критична по всіх Україні. Вони мають боргів на 27 млн. грн.
“Є 18 філій в 15 регіонах. Коли за останні 2 дні проаналізував всю ситуацію, то 9 взагалі не працює, — наголосив Степан Кубів. — На вимогу людей завод у Ковелі зарито. Підніму питання з Фондом держмаймана та Міністерством агрополітики про приватизацію цих заводів”.
На нараді жителів Ковеля запевнили, що за тиждень відходи із заводу вивезуть та захоронять у сусідніх районах, де для цього знайшли 5 ділянок.
На такі умови пристали люди та погодилися розблокувати траси. Єдине, що залишать кілька палаток під стінами Ковельської міської ради.
Як повідомляв УНН, з п’ятниці жителі Ковеля заблокували виїзди на Львів, Луцьк і Київ з вимогою утилізувати тваринні відходи на місцевому ветсанзаводі.
Нагадаємо, 5 травня протестувальники перекрили рух на міжнародній автомагістралі на Волині.