«DZIDZIO» дасть у Луцьку два концерти

Гурт «DZIDZIO» збирає стадіони та б’є рекорди за переглядами на YouTube та телеканалах. Його називають найвеселішим гуртом України, а жартівливі пісні та відео мають шанувальників навіть за кордоном.

9 червня цей популярний гурт завітає до Луцька та запалить не одним, а повноцінними двома концертами в облмуздрамтеатрі, повідомляють організатори.

Довідково. DZIDZIO – популярний український гурт, що був створений в місті Новояворівськ Львівської області 2009 року. На сьогодні у складі гурту троє веселих музикантів – Дзідзьо, Лямур і Юлік, яких надихає чарівна муза – Надя, яка знімається у всіх їхніх кліпах.

Як повідомив організатор концерту та керівник продюсерського центру «Мегаподія» Роман Яворський, колектив Дзідзьо представить нову програму, улюблені хіти та нові пісні, якісне світлове шоу, яке буде супроводжувати великий світлодіодний екран.

Улюбленці публіки запрошують на свої концерти 9 червня у Луцьку, які розпочнуться о 17 годині та 20:00. Буде весело та гаряче і не тільки тому, що літо, пишуть організатори.

Квитки можна придбати в облмуздрамтеатрі за номером тел.: (050) 881 27 95; (097) 877 20 55; 72-53-03; 72-54-60.