Пляж на Басовому Куті до купального сезону готовий (фото)

Та все ж рятувальники радять рівнянам трохи почекати – аби температура води з нинішніх 14-15 грудусів піднялася хоча б до 18-ти…

 


15 травня на Рівненщині розпочався купальний сезон, саме тому працівники Рівненського міськрайонного управління спільно з Держпродспоживслужбою, Департаментом екології та природних ресурсів Рівненської ОДА, керівником аварійно-рятувальної служби на водних об’єктах перевірили готовність пляжу найбільшого озера обласного центру «Басів Кут» до купального сезону, повідомляє Головне управління ДСНС у Рівненській області.
Рятувальники наголошують – «Басів Кут» готовий до пляжного сезону.
В складі комісії рятувальники перевірили влаштування та комплектацію рятувального поста, укомплектованість рятувальними, водовідливними, протипожежними засобами, перевірили необхідну документацію, що підтверджує безпечне користування водними об’єктами, наявність меж для місць безпечного купання, та наявність на території інформаційних стендів та щитів у місцях де купання заборонене та дозволене.
Рятувальники наголошують – «Басів Кут» готовий до пляжного сезону. Дно очищене від скла, каміння, і також перевірена глибина. Але поки купатися не бажано, адже температура води 14-15 градусів тепла. Мінімум для купання потрібно 18 градусів.