У Луцьку надали квартиру атошноку

Міськвиконком погодив надання житла учаснику АТО, а також виключення квартир з числа службового житла.

Про це йшлося сьогодні, 17 травня, під час засідання міськвиконкому.

Як повідомив начальник відділу реєстру житлового фонду Геннадій Козюта, нададуть двокімнатну квартиру житловою площею 31,9 кв. м (загальною – 64,5 кв. м) учаснику АТО, інваліду війни II групи Олександру Шульгану з сім’єю. Квартиру передав для Луцькради Луцький домобудівельний комбінат.

З квартирного обліку Шульгана, на якому він перебуває в списку на позачергове забезпечення житлом з 19 січня 2011 його знімуть. Проживає Шульган зараз в квартирі, у якій залишається проживати колишня дружина.

Також виконком затвердив рішення комісії з контролю за розподілом житла в гарнізонах Збройних сил України про виключення квартир з числа службового житла та зняли осіб із квартирного обліку. Зокрема, три двокімнатні та три трикімнатні квартири.

Виконувач обов’язків міського голови Ігор Поліщук зауважив, що під розгляду питань про надання житла приходив представник від того органу, якому це житло надають.

Член виконкому Ігор Муковоз попросив звернути увагу при наданні службового житла на те, що ці люди, які отримують житло, зробили саме для міста Луцька.