Міністр закордонних справ прокоментував на Раді Європи заборону російських сайтів

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін на засіданні Комітету міністрів Ради Європи поінформував колег про введення санкцій відносно російських соціальних мереж і ресурсів, повідомила в п’ятницю прес-служба Міністерства зовнішніх справ України.

«Міністр закордонних справ України поінформував колег про прийняте Радою національної безпеки і оборони України рішенні про запровадження окремих обмежувальних заходів (санкцій) щодо російських компаній, які працюють на Україні в сфері інтернет-технологій, зазначивши, що такий крок є відповіддю на використання окремих російських інтернет-ресурсів в гібридній війні, яка ведеться проти України», – йдеться в повідомленні.

Як наголошується, в ході виступу Клімкін подякував Раді Європи за програму зі сприяння реформам в Україні, яка “реалізується при безпосередній і вагомій підтримці Європейського Союзу”.

Раніше резидент України Петро Порошенко затвердив рішення Ради нацбезпеки і оборони про продовження і розширення списку фізичних та юридичних осіб РФ, щодо яких введено санкції. Зокрема, на Україні забороняється доступ до соцмереж “ВКонтакті”, “Однокласники” і ресурсів “Яндекса”, mail.ru. Указ набув чинності в середу.