Боратинська сільрада виступила проти смороду

Голова Боратинської сільської ради Сергій Яручик та депутати під час сесії ради в четвер, 25 травня, категорично виступили проти нестерпного запаху в Луцьку та поблизу міста.

Про це у коментарі діловому виданню Волині “Конкурент” розповів голова ради.

Одним із піднятих питань сільським головою та депутатами ради було питання смороду, який виник на очисних спорудах Гнідавського цукрового заводу, та завдає незручностей не лише Луцьку, а й Боратинській сільраді.

“На цей час створені різні комісії та вивчається питання, аналізується… Знаємо, що зупинений завод із виробництва біоетанолу. Але швидше всього причина не тільки в ньому, а в тому, що йдуть великі скиди в мікрорайоні Вересневе”, – наголосив голова Боратина.

Зі слів Сергія Яручика, депутати ради дуже стурбовані неприємним запахом, який поширюється практично щодня, тож планують робити звернення, щоб якнайшвидше вирішити питання несанкціонованих викидів каналізаційних відходів із району Вересневе. Також просять процес вирішення проблеми прискорити.

“Можна паралельно робити проект і вирішувати частину цієї проблеми, поки працюють екологічні служби, санстанції та визначають вміст шкідливих викидів”, – резюмував Сергій Яручик.