Держгеокадастр знову надіслав до селищної ради заяви на погодження землі

Від Держгеокадастру у Волинській області на чергову сесію Шацької селищної ради, яка відбулася 19 травня, знову надійшло 16 запитів про висловлення позиції щодо можливості надання дозволу на землі за межами населених пунктів, більша частина цих земельних ділянок знаходиться біля села Положево.


Але депутати не погодили їх, оскільки, за словами Олександра Куська, старости сіл Самійличівського округу, відповідно до розробленої у 2012 році схеми планування Самійличівської сільської ради, ці землі були зарезервовані як пасовища та в майбутньому можуть бути використані місцевими жителями для забудови. Також було домовлено, що заявники, більшість з яких – жителі села Положево, напишуть заяви на інше місце, яке їм запропоновано селищною радою.
У своїх рішеннях депутати селищної ради передбачили відведення земельної ділянки для розташування гаражів комунальному підприємству (вул.. 50 років Перемоги), при розробці генплану села Гаївка – автостанції.
Знову депутатами був перенесений розгляд заяви підприємця Віктора Дударчука на зміну цільового призначення землі під виробництво деревного вугілля в селі Вілиця, оскільки, програвши справу у Шацькому районному суді, підприємець подав апеляцію. Відклали розгляд питання до вирішення справи в суді.
Затвердили депутати звіт про експертно-грошову оцінку землі (площею до 1 га по вул. 50 років Перемоги), розробленої на замовлення Шацької селищної ради, для подальшого її викупу підприємцем Володимиром Ковшом (до речі, цю справу у суді за позовом Володимира Ковша виграла Шацька селищна рада).
Якщо ж підприємець відмовиться викупити її за ціною експертно-грошової оцінки – укласти з ним договір оренди.