У Луцьку для дітей учасників АТО влаштують грандіозне свято

1 червня до Міжнародного дня захисту дітей, з ініціативи волонтерського руху Мeцeнaти для сoлдaтa (МдС) та ТРЦ ПортCity Lutsk відбудеться масштабне дійство для дітей, чиї батьки є діючими учасниками та ветеранами АТО.

Про це повідомляє на своїй сторінці в “Фейсбук” Ruslan Telipskyi.

Звісно ми не оминули і сім’ї, котрими опікуємось в першу чергу – тому Діти небесного легіону теж приїдуть на свято. Початок — о 9:30.

Список діток був сформований всього-на-всього за кілька днів і не вмістив усіх бажаючих. Цей захід відвідають діти з 12 регіонів нашої області! Приємно, що ця подія викликала великий ажіотаж і організаторами було прийнято рішення запросити на свято не 400, як зазначалось раніше, а 500 дітей, віком до 18 років!!! Варто також зазначити, що до нашої ініціативи вже приєдналося чимало партнерів, спонсорів та друзів з діаспори, логотипи котрих ви можете побачити на нашому банері!

Лейтмотивом заходу стане девіз «Дякуємо за мирне небо», коли всі дітки у свій міжнародний день подякують всім бійцям і татусям, що спільно завітають на майданчик роледрому!

Всі деталі і більшу інформацію про саме свято ви отримаєте напередодні, а тепер перевірте чи ваші діти (і запам’ятовуйте порядкові номери, щоб не гаяти час під час реєстрації 1 червня), котрих ви вносили до списку потрапили на свято і використовуйте наші тематичні гештеґи: #ДітиНашихГероїв та #ДякуємоЗаМирнеНебо.

Список:

001 Аверчук Анастасія Сергіївна (10р.)
002 Аверчук Катерина Сергіївна (5р.)
003 Аверчук Святослав Сергійович (3р.)
004 Адамчук Максим Валентинович (12р.)
005 Акулова Вікторія Миколаївна (11р.)
006 Александров Юрій Сергійович (5р.)
007 Алексєєв Дмитро Андрійович (16р.)
008 Амохіна Вікторія (13р.)
009 Андрєєва Анастасія Сергіївна (10р.)
010 Андрєєва Марія Сергіївна (7р.)
011 Андрієнко Олександр Олегович (8р.)
012 Андрійчук Емілія Віталіївна (2р.)
013 Андрійчук Ірина Василівна (6р.)
014 Антропов Максим Сергійович (7р.)
015 Атаманчук Максим Андрійович (9р.)
016 Атаманчук Марія Андріївна (16р.)
017 Бабич Ярослав Володимирович (5,5р.)
018 Бабій Сергій Іванович (11р.)
019 Багірова Аліна (11р.)
020 Багірова Ірина (14р.)
021 Байчук Божена (11р.)
022 Банада Віталій Леонідович (7р.)
023 Банада Олександр Леонідович (12р.)
024 Бандура Юлія Миколаївна (6р.)
025 Бартошук Аліна Олегівна (8р.)
026 Бартошук Діана (8р.)
027 Бегаль Віктор В’ячеславович (9р.)
028 Берегович Максим Миколайович (12р.)
029 Берегович Юлія Миколаївна (14р.)
030 Білюк Діана (9р.)
031 Богданович Ілля Юрійович (8р.)
032 Бойчук Максим Юрійович (10р.)
033 Бондарук Анна Андріївна (12р.)
034 Борейко Анастасія Тарасівна (10р.)
035 Бочкарьова Наталія Ігорівна (6р.)
036 Бринза Максим Максимович (12р.)
037 Бринза Назар Максимович (8р.)
038 Бручко Назар (11р.)
039 Будчик Олег Олександрович (6р.)
040 Будчик Софія Олександрівна (2р.)
041 Букія Вікторія Юріївна (12р.)
042 Букія Олександр Юрієвич (7р.)
043 Бурда Вероніка Володимирівна (4р.)
044 Бурда Владислав Володимирович (1,5р.)
045 Бусько Володимир Юрійович (8р.)
046 Бутовин Олександр Сергійович (6р.)
047 Бутовина Анастасія Сергіївна (9р.)
048 Вагель Владислав Віталійович (1р.)
049 Вагель Соломія Віталіївна (4р.)
050 Вагель Станіслав Віталійович (10р.)
051 Василенко Анна Віталіївна (13р.)
052 Величко Максим (10р.)
053 Веремчук Максим Сергійович (12р.)
054 Вознюк Софія Юріївна (5р.)
055 Войтович Анна Ярославівна (8р.)
056 Волкова Анастасія Вікторівна (14р.)
057 Волкова Вікторія Вікторівна (11р.)
058 Володіна Дарина Дмитрівна (9р.)
059 Воляник Назарій Сергійович (6р.)
060 Воробей Денис Юрійович (7р.)
061 ВоронкоТимофій Ігорович (9р.)
062 Гаврилюк Василь (4р.)
063 Гаврилюк Богдан (7р.)
064 Гаврилюк Любомир (8р.)
065 Гайовець Дарина Вікторівна (6р.)
066 Галас Дмитро Олександрович (13р.)
067 Галас Мілана (4р.)
068 Галатюк Аріна Олегівна (1р.)
069 Галета Ангеліна Ігорівна (3р.)
070 Гарбар Артем Віталійович (5р.)
071 Гарбар Олександр Віталійович (8р.)
072 Гарбар Тетяна Віталіївна (12р.)
073 Герасимик Вікторія Дмитрівна (4р.)
074 Герасимик Злата Дмитрівна (2р.)
075 Гладун Богдан Віталійович (7р.)
076 Гловацька Ангеліна (10р.)
077 Гловацький Ілля (9р.)
078 Глушко Маргарита Андріївна(11р.)
079 Гнатюк Анастасія (2р.)
080 Гнатюк Констянтин (6р.)
081 Голян Ольга Павлівна (9р.)
082 Горошко Анастасія Назарівна (9р.)
083 Горошко Владислав Назарович (2р.)
084 Горщар Дарина Вадимівна (7р.)
085 Грабарчук Анастасія Василівна (6р.)
086 Грабарчук Ангеліна Василівна (4р.)
087 Грабовець Денис (5р.)
088 Гребенюк Христина Ігорівна (8р.)
089 Грошева Діана Олександрівна (5р.)
090 Грошева Маргарита Олександрівна (8р.)
091 Губанов Ілля Денисович (8р.)
092 Губанова Анастасія Денисівна (4р.)
093 Гулюк Дмитро Сергійович (14р.)
094 Гулюк Максим Сергійович (8р.)
095 Гулюк Софія Сергіївна (6р.)
096 Гуменюк Людмила Олександрівна (5р.)
097 Гучак Єлизавета (5р.)
098 Демков Орест (5,5р.)
099 Демкова Андріана (10р.)
100 Демчук Андрій Миколайович (?р.)
101 Демчук Ірина Миколаївна (?р.)
102 Демчук Ірина Сергіївна (16р.)
103 Демчук Олексій Сергійович (9р.)
104 Денисовець Анжела Віталіївна (6 р.)
105 Денисовець Артем Віталійович (10р.)
106 Дерев’янчук Михайло Миколайович (7р.)
107 Дерев’янчук Назар Миколайович (9р.)
108 Деркач Анна Віталіївна (2р.)
109 Деркач Іван Віталійович (5р.)
110 Деркач Олександр Олександрович (4р.)
111 Дитина Вікторія Анатоліївна (18р.)
112 Діденко Артем Олегович (11р.)
113 Дізов Назар Андрійович (7р.)
114 Дмитрук Михайло Сергійович (6р.)
115 Дмитрук Станіслав Сергійович (3р.)
116 Долайчук Анастасія Олександрівна (12р.)
117 Долинська Христина (12р.)
118 Доманська Діана Дмитрівна (5р.)
119 Дрищан Дарина Анатоліївна (12р.)
120 Дрозд Валерія Ігорівна (4р.)
121 Дрозд Марія Ігорівна (14р.)
122 Дячук Дмитро (9р.)
123 Дячук Софія (6р.)
124 Євтушик Кіріл Юрійович (11р.)
125 Євченко Максим Юрійович (11р.)
126 Євченко Матвій Юрійович (3р.)
127 Єлізар’єв Андрій Русланович (6р.)
128 Єлізар’єва Анастасія Русланівна (9р.)
129 Єлізар’єва Анна Русланівна (18р.)
130 Єфремов Артем Леонідович (12р.)
131 Єфремова Віка Володимирівна (10р.)
132 Єфремова Ірина Володимирівна (8р.)
133 Забокрицька Олена (12р.)
134 Забощук Антоніна Дмитрівна (5р.)
135 Забощук Марко Дмитрович (6р.)
136 Задорожній Андрій Андрійович (10р.)
137 Задорожня Анна Андріївна (6р.)
138 Замрига Анастасія Дмитрівна (8р.)
139 Захарчук Дарина (14р.)
140 Захарчук Вікторія (10р.)
141 Заяць Діана Богданівна (8р.)
142 Заяць Микола Богданович (5р.)
143 Здинюк Катерина Андріївна (13р.)
144 Зелінська Юлія Василівна (11р.)
145 Зелінський Дмитро Васильович (7р.)
146 Зінич Данило Максимович (2р.)
147 Іванов Артем (11р.)
148 Ілляшук Олександр Михайлович (12р.)
149 Ісаєва Софія Вікторівна (11р.)
150 Іщук Анна Володимирівна (3р.)
151 Іщук Станіслав Володимирович (5р.)
152 Казмірчук Даниїл Миколайович (5р.)
153 Казмірчук Тимофій Миколайович (2р.)
154 Калінін Нікіта (8р.)
155 Калошин Ілля Віталійович (2р.)
156 Калошин Матвій Віталійович (6р.)
157 Калуш Андрій Русланович (12р.)
158 Каминецька Катерина (15р.)
159 Карабан Олександра Артемівна (5р.)
160 Карпюк Анатолій Романович (13р.)
161 Карпюк Юрій Романович (13р.)
162 Кашуба Марта Валентинівна (15р.)
163 Киричук Наталія (13р.)
164 Князюк Тарас Олександровия (5р.)
165 Кобзар Артем Сергійович (3р.)
166 Кобзар Дмитро Сергійович (8р.)
167 Коваль Анастасія Михайлівна (10р.)
168 Ковальчук (Атаманчук) Катерина (14р.)
169 Ковальчук Ангеліна Богданівна (10р.)
170 Ковальчук Валерія Володимирівна (8р.)
171 Ковальчук Віанна Володимирівна (0,5р.)
172 Ковальчук Даниїл Артурович (6р.)
173 Ковальчук Лука Артурович (2р.)
174 Ковальчук Мирон Тимурович (3р.)
175 Ковальчук Наталія Тимурівна (5р.)
176 Козенко Анастасія (13р.)
177 Козенко Богдан (5р.)
178 Комендант Олена Яківна (12р.)
179 Кондисюк Анна Олександрівна (12р.)
180 Кондисюк Максим Олександрович (7р.)
181 Кондратюк Оксана Олександрівна (6р.)
182 Кондратюк Олег Олександрович (11р.)
183 Конкевич Руслана Богданівна (1,8р.)
184 Копюк Аліна Віталіївна (6р.)
185 Копюк Андрій Віталійович (11р.)
186 Коренєва Софія Олегівна (8р.)
187 Корець Анна Романівна (4р.)
188 Корець Майя Романівна (7р.)
189 Корнійчук Владислав Олександрович (10р.)
190 Корнійчук Владислав Олександрович (10р.)
191 Корнійчук Уляна Олександрівна (9р.)
192 Коротицький Олександр Романович (3р.)
193 Косаревич Тамара Андріївна (10р.)
194 Котельчук Владислав Михайлович (6р.)
195 Кравченко Євдокія Олександрівна (10р.)
196 Кравчук Анастасія Андріївна (10р.)
197 Кравчук Анна Андріївна (5р.)
198 Кравчук Дмитро Андрійович (7р.)
199 Кравчук Максим Андрійович (8р.)
200 Крепець Матвій Леонідович (3р.)
201 Крепець Ярослав Леонідович (6р.)
202 Крет Матвій (2р.)
203 Крет Назарій (16р.)
204 Криворучко Валерія Ігорівна (11р.)
205 Криворучко Івона Андріївна (5р.)
206 Криворучко Олексій Ігорович (8р.)
207 Крилов Богдан Сергійович (6р.)
208 Крилов Назарій Сергійович (11р.)
209 Крищук Вадим (5р.)
210 Крищук Тарас (3р.)
211 Кротов Дмитро (6р.)
212 Кротова Олександра (11р.)
213 Кручковський Андрій Андрійович (11р.)
214 Кубський Максим Сергійович (7р.)
215 Куденчук Катерина Василівна (9р.)
216 Кузьмич Артем Миколайович (6р.)
217 Кузьмич Владислав Миколайович (13р.)
218 Куліш Аріна Русланівна (1,7р.)
219 Кульчицька Надія (9р.)
220 Кульчицький Орест (11р.)
221 Курука Владислав Сергійович (3р.)
222 Кучерук Дарина Миколаївна (7р.)
223 Кучерук Соломія Миколаївна(5р.)
224 Кушнір Діана Сергіївна (4р.)
225 Лащук Арсен Ярославівна (6р.)
226 Лащук Ірина Ярославівна (7р.)
227 Лев Андрій (9р.)
228 Лев Леоніла (3р.)
229 Лев Марк (7р.)
230 Липка Марія Сергіївна (8р.)
231 Лич Анастасія (7р.)
232 Лич Михайло (5р.)
233 Лінік Артем Богданович (2р.)
234 Ліщина Анастасія Андріївна (9р.)
235 Ліщук Вікторія Валентинівна (7р.)
236 Лобайко Денис Миколайович (12р.)
237 Лук’янчук Іван Вікторович (10р.)
238 Лук’янчук Олександр Вікторович (2р.)
239 Лупанов Денис (14р.)
240 Луц Владислав Андрійович (9р.)
241 Луцюк Анастасія Романівна (9р.)
242 Луцюк Констянтин Анатолійович (4р.)
243 Ляшук Матвій Максимович (3р.)
244 Мазурчук Варвара Павлівна (5р.)
245 Мазурчук Павло Павлович (10р.)
246 Маіло Ганна Олександрівна (12р.)
247 Маіло Роман Олександрович (6р.)
248 Максимюк Богдан Вікторович (8р.)
249 Макуха Анна Олександрівна (2р.)
250 Мальчук Вадим Володимирович (11р.)
251 Мальчук Діана Володимирівна (1,5р.)
252 Мальчук Максим Володимирович (9р.)
253 Маляренко Анастасія Сергіївна (9р.)
254 Маляренко Злата Сергіївна (4р.)
255 Маляренко Роберт Сергійович (7р.)
256 Мартинюк Софія Сергіївна (13р.)
257 Мартинюк Уляна Сергіївна (7р.)
258 Масовець Анастасія Василівна (11р.)
259 Матвіюк Анастасія Русланівна (6р.)
260 Матвіюк Ангеліна Русланівна (2р.)
261 Матвіюк Діана Сергіївна (8р.)
262 Матвіюк Максим Сергійович (7р.)
263 Маціюк Ілля Миколайович (7р.)
264 Мед Аня Володимирівна (5р.)
265 Медведєв Артем Павлович (9р.)
266 Медведєва Катерина Павлівна (4р.)
267 Мельник Аріна Дмитрівна (8р.)
268 Мельник Данило Миколайович (13р.)
269 Мельник Дмитро Миколайович (5р.)
270 Мельник Софія Миколаївна (9р.)
271 Мельничук Владислав Олександр. (13р.)
272 Мельничук Діана Олександрівна (11р.)
273 Мельничук Назар Олександрович (9р.)
274 Метельков Давид Олександрович (5р.)
275 Метельков Ілля Олександрович (7р.)
276 Микита Антоніна (10р.)
277 Миколайчук Владислав Сергійович (13р.)
278 Митошоп Едуард Володимирович (17р.)
279 Митошоп Зореслав Володимирович (5р.)
280 Михайлюк Діана Віталієвна (9р.)
281 Михайлюк Юрій Віталійович (13р.)
282 Михальчук Ганна Павлівна (7р.)
283 Михальчук Ольга Павлівна (6р.)
284 Михальчук Софія Вікторівна (4р.)
285 Міщук Андрій Андрійович (4р.)
286 Міщук Аріна Андріївна (16р.)
287 Можар Вікторія Святославівна (16р.)
288 Мороз Ольга (8р.)
289 Мусій Андрій Олександрович (13р.)
290 Мусій Даниїл Іванович (4р.)
291 Мусій Іван Олександрович (14р.)
292 Мяло Злата Олександрівна (5р.)
293 Мяло Іван Олександрович (7р.)
294 Мяло Матвій Олександрович (3р.)
295 Нагай Євген Андрійович (5р.)
296 Нагай Олександра Андріївна (6р.)
297 Надашкевич Марія (10р.)
298 Надашкевич Наталія (12р.)
299 Нерода Володимир Миколайович (9р.)
300 Нестерчук Михайло (10р.)
301 Нечипорук Максим Андрійович (13р.)
302 Нечипорук Роман Миколайович (7р.)
303 Никитюк Артем Олегович (12р.)
304 Никитюк Вікторія Олегівна (7р.)
305 Никитюк Юлія Павлівна (12р.)
306 Новак Христина Сергіївна (12р.)
307 Новак Юліана Сергіївна (6р.)
308 Новосад Владислав Вікторович (11р.)
309 Новосад Дарина Юрієвна (8р.)
310 Новосад Максим Вікторович (6р.)
311 Новосад Олександр Вікторович (10р.)
312 Новосад Яна Сергіївна (8р.)
313 Обаровська Вероніка Сергіївна (11р.)
314 Огнєва Діана Віталієвна (12 р.)
315 Одіон Назарій Олександрович (13р.)
316 Одіон Наталія Олександрівна (11р.)
317 Олійчук Олександра (8р.)
318 Оніжук Софія Богданівна (6р.)
319 Опейда Катерина Володимирівна (11р.)
320 Осташкін Костянтин Михайлович (5р.)
321 Осташкіна Діана Михайлівна (2р.)
322 Ошайко Анастасія Валентинівна (13р.)
323 Павлюк Мілана Сергіївна (3,1р.)
324 Павшук Андрій Олександрович (9р.)
325 Пальчук Андрій Олександрович (10р.)
326 Пальчук Віталік Олександрович (6р.)
327 Панасюк Аліна Сергіївна (7р.)
328 Панасюк Анастасія Романівна (10р.)
329 Панасюк Катерина Романівна (14р.)
330 Пантік Дарина (11р.)
331 Паровінчак Яна Святославівна (12р.)
332 Пархомчук Артем Олександрівна (6р.)
333 Пархомчук Іванка Олександрівна (10р.)
334 Паюк Андрій (9р.)
335 Паюк Анжеліка (13р.)
336 Петречук Божена (7р.)
337 Петречук Захар (5р.)
338 Петров Арсеній (8р.)
339 Петров Тимофій (2р.)
340 Петровська Валерія Сергіївна (5р.)
341 Петрюк Андрій Олександрович (14р.)
342 Петрюк Софія Олександрівна (6р.)
343 Писарук Андрій Сергійович (3р.)
344 Підв’язна Анастасія Сергіївна (9р.)
345 Помінкевич Марта Сергіївна (3р.)
346 Пономарьова Дарина (9р.)
347 Примачик Вікторія Олександрівна (3р.)
348 Прокоп Вікторія Мирославівна (8р.)
349 Прокоп Станіслав Мирославович (12р.)
350 Прокопчук Альбіна Сергіївна (11р.)
351 Прокопчук Іван Васильович (1,7р.)
352 Прокопюк Дарина Сергіївна (11р.)
353 Пугач Станіслав Ігоревич (12р.)
354 Пугач Христина Ігорівна (5р.)
355 Рабомізо Вікторія Андріївна (15р.)
356 Радчук Андрій Петрович (8р.)
357 Райгуцька Софія Дмитрівна (5р.)
358 Райгуцький Артем Дмитрович (2р.)
359 Редько Кирил Юрійович (3р.)
360 Ричко Микола Миколайович (13р.)
361 Романик Богдан Ярославович (9р.)
362 Романюк Максим Андрійович (7р.)
363 Романюк Марія Миколаївна (13р.)
364 Романюк Олександр Миколайович (15р.)
365 Рубан Софія Володимирівна (5р.)
366 Рубцов Василь Дмитрович (10р.)
367 Рубцов Станіслав Дмитрович (16р.)
368 Рубцов Ярослав Дмитрович (9р.)
369 Рудницька Ірина Юріївна (8р.)
370 Савчук Вікторія Григорівна (16р.)
371 Савчук Степан Григорійович (16р.)
372 Савчук Тетяна Григорівна (10р.)
373 Салецька Аліна Сергіївна (8р.)
374 Салецький Олексій Сергійович (4р.)
375 Самчук Анна Миколаївна (6р.)
376 Сачковська Вікторія Ігорівна (12р.)
377 Свистак Андрій Миколайович (10р.)
378 Свищ Артем Сергійович (3р.)
379 Світлицький Олег Олександрович (9р.)
380 Святий Віталій Андрійович (8р.)
381 Святий Дмитро Андрійович (7 р.)
382 Селедець Юрій Русланович (13р.)
383 Селещук Вікторія Володимирівна (6р.)
384 Селіванов Владислав Віталійович (9р.)
385 Семенюк Артем Олегович (5р.)
386 Семенюк Софія Олегівна (7р.)
387 Симонович Єлизавета Вікторівна (6р.)
388 Сімішкур Анна Миколаївна (10р.)
389 Сімішкур Ілля Миколайович (14р.)
390 Сімішкур Поліна Миколаївна (1р.)
391 Сіра Наталія Сергіївна (13р.)
392 Сіренко Віктор (15р.)
393 Сіренко Павло (10р.)
394 Сіренко Софія (5р.)
395 Сірий Назар Сергійович (14р.)
396 Скворцова Вікторія Сергіївна (7р.)
397 Скиба Анастасія Олександрівна (7р.)
398 Скиба Софія Олександрівна (3р.)
399 Скопюк Вікторія (8р.)
400 Скопюк Єва (5р.)
401 Скоропад Єгор Олександрович (11р.)
402 Скулінець Захар Володимирович (8р.)
403 Скулінець Яна Володимирівна (11р.)
404 Сліпчук Максим Вадимович (8р.)
405 Слюсарчук Микола (6р.)
406 Слюсарчук Сашко (11р.)
407 Смалюга Владислав Богданович (9р.)
408 Смалюга Давид Богданович (6р.)
409 Смолярчук Богдана Василівна (5р.)
410 Смутний Максим (13р.)
411 Солімчук Гліб Віталійович (5р.)
412 Солімчук Максим Віталійович (14р.)
413 Співанчук Софія Василівна (9р.)
414 Стаднік Олександр Володимирович (10р.)
415 Старжинська Дарина (9р.)
416 Степанова Іванна Дмитрівна (6р.)
417 Степанюк Роман (13р.)
418 Стецюк Соломія Миколаївна (1,8р.)
419 Стецюк Софія Миколаївна (7р.)
420 Столярчук Калина Мирославівна (5р.)
421 Студинський Руслан Степанович (11р.)
422 Талімончук Богдана Михайлівна (10р.)
423 Танцюра Дарина (7р.)
424 Танцюра Марк (1,5р.)
425 Тарнавський Євген Віталійович (5р.)
426 Тарнавський Іван Віталійович (2р.)
427 Твердохліб Богдан Олегович (13р.)
428 Терешкевич Вікторія (10р.)
429 Терешкевич Олександр (12р.)
430 Тисько Анастасія Миколаївна (12р.)
431 Ткачук Максим Валерійович (14р.)
432 Торунов Назар Олександрович (8р.)
433 Торунова Катерина Олександрівна (11р.)
434 Трикуш Тетяна Ігорівна (17р.)
435 Тричук Вікторія Іванівна (5р.)
436 Тричук Катерина Іванівна (4р.)
437 Трофимович Леонід (14р.)
438 Троцюк Лера Андріївна (9р.)
439 Фацевич Амелія Олегівна (8р.)
440 Федорчук Михайло (15р.)
441 Федчишина Вікторія Анатоліївна (9р.)
442 Федчишина Дарія Анатоліївна (6р.)
443 Федюшин Ілля (13р.)
444 Філь Микола Анатолійович (10р.)
445 Фірсов Макар (6р.)
446 Фірсова Катерина (11р.)
447 Фіть Уляна Сергіївна (4р.)
448 Форманюк Станіслав Віталійович (11р.)
449 Харків Олег Михайлович (10р.)
450 Холонівець Ілля Валерійович (10р.)
451 Холонівець Назар Валерійович (12р.)
452 Хом’як Анастасія (11р.)
453 Хом’як Катерина (16р.)
454 Хомяк Петро Сергійович (7р.)
455 Хомяк Христина Сергіївна (4р.)
456 Цап Ангеліна (9р.)
457 Цвіндіна Вероніка Анатоліївна (6р.)
458 Цикман Анастасія Петрівна (9р.)
459 Цикман Володимир Петрович (8р.)
460 Циплюк Оксана Миколаївна (7р.)
461 Циплюк Юлія Миколаївна (6р.)
462 Чечотка Анастасія Сергіївна (12р.)
463 Чечотка Максим Сергійович (6р.)
464 Чопко Іванна Вікторівна (5р.)
465 Чопко Юрій Вікторович (10р.)
466 Шафранюк Тимофій Олександрович (2р.)
467 Шахівська Діна Андріївна (8р.)
468 Шахівська Каміла Андріївна (10р.)
469 Швайчик Даніела Олегівна (7р.)
470 Шевчук Анастасія Вікторівна (11р.)
471 Шевчук Владислав Вікторович (13р.)
472 Шепелюк Домініка Олексіївна (7р.)
473 Шепелюк Женев’єва Олексіївна (5р.)
474 Шеремет Анна Русланівна (7р.)
475 Шеремет Артем Русланович (7р.)
476 Шеремет Вадим Русланович (10р.)
477 Шибенюк Катерина (2р.)
478 Шилік Артем Анатолійович (4р.)
479 Шилік Тетяна Анатолівна (15р.)
480 Широбоков Артем Максимович (6р.)
481 Щербатов Максим (4р.)
482 Щербатов Саша (7р.)
483 Юнчик Дарина (8р.)
484 Юнчик Ілля (3р.)
485 Юрчик Олексій Романович (6р.)
486 Юхимюк Валерія Володимирівна (8р.)
487 Юхимюк Соломія Володимирівна (3р.)
488 Юхимюк Ярослав Володимирович (5р.)
489 Ющук Михайло (3,5р.)
490 Яворчук Максим Андрійович (9р.)
491 Яворчук Микита Андрійович (7р.)
492 Якобчук Артем Володимирович (5р.)
493 Якобчук Владислав Володимирович (6р.)
494 Яковлев Василь Сергійович (15р.)
495 Янишевський Данило Олександрович (8р.)
496 Янишевський Максим Олександрович (16р.)
497 Янишевський Тарас Олександрович (11р.)
498 Ярмолюк Анна (14р.)
499 Ярмолюк Дмитро Олександрович (8р.)
500 Ярмолюк Іван (2р.)
501 Ярмолюк Михайло Олександрович (5р.)
502 Ярощук Вікторія В’ячеславівна (11р.)
Запрошуємо дітей військовослужбовців, родин Небесного Легіону, волонтерів та переселенців до нашого літнього дитячого табору Волинські Вакації.
Заїзд #2: з 11 по 17 червня у центр “Замлиння”, вік: 13-15 років.
Як було класно у минулому році ви можете побачити з цього відео:

МдС постійно у пошуках нових партнерів для моральної, психологічної та почасти фінансової підтримки у тилу наших волинських захисників і родин, що залишились без годувальників.
Запропонуйте безкоштовно свої послуги, консультації, знижки, картки постійного клієнта, продукцію власного виробництва, квитки на концерти/фільми/вистави, подарункові сертифікати, Б/В речі/взуття/іграшки тощо. Працевлаштуйте бійців чи станьте менторами (духовними опікунами та друзями) для Дітей Небесного Легіону.

Ми цінуємо будь-яку вашу допомогу і сприяння у цей складний для України історичний момент з мінімальними вашими незручностями у бізнесі та часі. Наш контакт: 050-973-44-84. Запрошуємо до співпраці і волонтерів!