Лучани просять відремонтувати двори та ліквідувати провалля

Ремонт доріг та дворів, благоустрій та ліквідація провалля у центрі Луцька: понад сто звернень протягом двох тижнів спрямували лучани у міськраду щодо комунальної сфери міста.

Про це йшлося під час оперативної наради у виконувача повноважень Луцького міського голови Ігоря Поліщука 30 травня.

Протягом останніх двох тижнів у групу оперативного реагування «15-80» надійшло 108 звернень щодо житлово-комунальної сфери міста. Про це повідомила директор департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» Лариса Карп’як.

Серед звернень переважали прохання щодо ремонту прибудинкових територій та доріг. Зокрема, це ремонт проїжджої частини на Набережній, Ковельській та проспекті Перемоги. Просили також здійснити ремонт прибудинкових територій на вулиці Бенделіані, 5, Потебні, 52, проспект Молоді, 19а, заасфальтувати ями на проїжджій частині на вулиці Ковельській, 102, 119, 135, на розі вулиці Чернишевського. Також просили ліквідувати провалля на вулиці Лесі Українки, 35-37 та у сквері між проспектом Президента Грушевського та вулицею Стрілецькою. Здійснити благоустрій просили на вулиці Шота Руставелі, 9, проспекті Соборності, 13, зрізати сухе дерево – на проспекті Відродження, 20 та попідрізати кущі на вулиці 8 березня, 8, покосити траву на вулиці Задворецькій, прибрати проїжджу частину на вулиці Єршова.

Перший заступник міського голови Григорій Недопад зазначив, що найближчим часом провалля на вулиці Лесі Українки буде закрите, адже роботи вже тривають.

Нагадаємо, понад півтисячі звернень лучан стосувалися проблеми нестерпного смороду у місті. Тому міська влада закликає містян повідомляти про випадки несанкціонованих викидів нечистот за винагороду.