Львівська залізниця хоче від Луцька 30 мільйонів за уявних пільговиків

«Львівська залізниця» просить Луцьку міську раду компенсувати їм за перевезення пільговиків 30 мільйонів гривень за рік. Втім, у міській раді Луцька вважають, що такої можливості бюджет немає тому відхилили прохання.

Про це йшлося під час продовження засідання постійної комісії Луцької міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів 30-го травня.

Як інформувала начальник управління фінансів і бюджету Луцькради Лілія Єлова, що просять компенсацію в сумі понад 500 тисяч гривень за місяці, які пройшли, а загалом обрахунок на 2017-й рік становить 30 мільйонів гривень.

Члени засідання зауважили, що вони не зобов’язані робити компенсацію, якщо бюджет цього не дозволяє. Також вивчили розрахунки залізничників, які базуються не на чіткому обліку пільговиків саме з Луцька.

Тому вирішили відмовити у зверненні й підготувати пропозицію щодо колективного звернення в Кабмін, аби вони вирішили питання із компенсацією за проїзд пільговиків та не перекладали цей тягар на місцеві бюджети.