У Волинській ОДА відкриють «гарячу лінію» щодо безвізу

Для того, аби волиняни могли з’ясовувати інформацію щодо безвізового режиму із країнами Євросоюзу, у Волинській облдержадміністрації відкриють «гарячу лінію». Про це йшлося сьогодні, 1 червня, під час наради в ОДА,-пише «Волинська правда».

Голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Гунчик розповів, що для того, аби інформаційно допомогти волинянам у питаннях безвізу та оперативно вирішувати проблеми, що виникатимуть у громадян з приводу цього, у всіх дотичних до цього структурах та відомствах визначать відповідальних осіб, а також відкриють «гарячу лінію» у облдержадміністрації. Очільник області зауважив, що телефонні звернення через відділ роботи зі зверненнями громадян потраплятимуть до відповідальної особи в управління інвестицій, розвитку та європейської інтеграції облдержадміністрації.

Очільник області зауважив, що телефонні звернення через відділ роботи зі зверненнями громадян потраплятимуть до відповідальної особи в управління інвестицій, розвитку та європейської інтеграції облдержадміністрації. «А у структурах прошу визначити конкретних людей, які відповідатимуть за ці питання. Це не має вписане просто прізвище керівника, а людина, яка реально буде за це відповідальна», – зауважив Гунчик.

До того ж, на пунктах пропуску «Ягодин» та «Устилуг» діятимуть консультаційні центри, до складу яких увійдуть, як митники і прикордонники, так і представники громадськості. До них волиняни зможуть звернутися за необхідною інформацію безпосередньо на рубежах.