У ЛУЦЬКУ – ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА БИТВА ЗА КУБОК МЕРА

Студенти луцьких вищих навчальних закладів вже четвертий рік поспіль змагаються за кубок міського голови. Не став винятком і цей рік. Традиційний «Брейн-ринг» у Всесвітній день туризму провели сьогодні, 27 вересня, у Палаці культури міста.

Першими учасників привітав заступник Луцького міського голови Сергій Григоренко. Чиновник зізнався, що традиційний вже для луцьких студентів захід демонструє, що молодь цікавиться тим, як зробити місто більш туристичним. Тому побажав учасникам цікавої гри та перемоги кращому.

Опісля ведучий представив тих, хто змагався за кубок. Участь у цьогорічній грі «розумів» брали сім команд, що представляли такі навчальні заклади, як Луцький національний технічний університет, Волинський інститут економіки та менеджменту, Волинське державне училище культури і мистецтв, Луцький інститут розвитку людини університету «Україна», Академія рекреаційних технологій та права, Коледж технологій бізнесу та права СНУ імені Лесі Українки та Луцький педагогічний коледж.

Цього року девізом заходу стали слова: «Луцьк: відомий та невідомий». Тож, відповідно, питання «брейн-рингу» стосувалися більшою мірою історії міста, були також про культуру та літературу.

На визначення переможців цьогорічної гри провели шість раундів. Так, у фіналі зустрілися команди коледжу технологій та бізнесу із педагогічним. Направду, фінальна гра видалася запеклою. Утім, вже втретє кубок міського голови Луцька здобули «Містики історії» – студенти Луцького педагогічного коледжу.

Вкотре з радістю кубок переможцям вручила начальний управління туризму та промоції міста Наталія Бунда. «Приємно, що ви сьогодні знову переможці. Це говорить про ваш професійний ріст. Але маю надію, що віддаю кубок вам лише на рік. Наступної гри він дістанеться не менш гідній його команді», – завершила Наталія Бунда.

джерело http://vip.volyn.ua/