Депутатам Луцькради не подобається поліцейська реформа

Депутати Луцькради звернулися до Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова щодо стану злочинності у місті Луцьку.

Про це стало відомо під час сесії Луцької міської ради сьогодні, 28-го вересня.

1723997
В зверненні депутати констатують: в Луцьку зріс рівень злочинності. Більшість із зареєстрованих кримінальних проваджень становлять злочини середньої тяжкості та тяжкі злочини. До реєстру внесено на 41% більше злочинів.

“Причинами зростання злочинності є невдалий і непродуманий процес переатестації, зменшення чисельності поліції та відсутність мотивації”, – кажуть депутати.

Додають: мовляв, незрозуміла переатестація і принцип відбору працівників переатестаційної комісії.

“Викликає запитання наявність в комісії трьох представників нардепа Лапіна і працівників інтернет-видань Лапіна. Аваков пояснює, що рівень злочинності зріс, бо нерозслідувані справи не закривають, як було раніше. Крім того, зросла кількість зброї на руках”.

“У Луцькому міськвідділі минулого року працювало близько 400 працівників, після проведення переатестації їх лишилося 180. 200 справ на одного слідчого. Тому скорочення було необґрунтоване”, – констатують обранці громади.

“Реформа стартанула, але нема завершення? Яка реформа? Змінили вивіску? Треба, щоб не затягували реформу, а швидше завершували. Коли слідчі отримують 3 тисяч, а патрульні — 8. І це конфлікт”, – кажуть депутати.

За проект рішення проголосувало 35 обранців луцької громади. До зверння депутати додали також прохання про те, аби в Луцьку почали ходити піші патрулі.

Джерело http://www.volynpost.com/