ПЕРШИЙ ДЕНЬ ПИВНОГО ФЕСТУ: ЛУЧАНИ ВІДРИВАЛИСЯ ПІД «ФІОЛЕТ»

У міжнародний день музики лучанам подарували запальні хіти улюблених гуртів. 1 жовтня на Фестивалі Пива та М’яса відвідувачі відривалися на «Музичній кухні».

У замку Любарта триває перший Фестиваль Пива та М’яса. Десятки броварень та ресторанів презентують свою продукцію відвідувачам.

Для гостей підготували яскраву розважальну програму. Генеральний спонсор, торгова марка «Оболонь» забезпечувала переможців конкурсів і розіграшів приємними подарунками.

Окрім того, «Оболонь» організувала для лучан «Музичну кухню». Гості фестивалю мали змогу насолодитися виступами гуртів «Kolos & Brothers» (Фіолет), «Корінь Мандрагори», кавер-колективів, а також скрипальки Наталії Горщар.

До слова, гурт «Фіолет» 1 жовтня святкував своє семиліття. Тож разом із лучанами фронтмен колективу Сергій Мартинюк згадував початки творчості і тішив слухачів старими хітами, які давно полюбилися публіці.

Фестиваль триватиме і в неділю, 2 жовтня. У рамках другого дня для лучан теж підготували чимало сюрпризів та цікавих виступів.

Джерело http://vip.volyn.ua/