Спортивні діти краще розуміють математику

Черговий доказ того, що спорт як для дорослого так і для дитини – дуже важливий. Вчені з Іллінойського університету в Урбані-Шампейн виявили цікаву закономірність.
rebenok-i-sport-kak-vybrat-podhodjashhuju-sportivnuju-sekciju-5.jpg (37.52 Kb)

Сучасні батьки люблять повторювати, що школярі дуже завантажені і кілька днів на тиждень їм слід відпочивати. Якщо ви думаєте, що ваша дитина, відвідуючи тисячу і один гурток, що розвиває розумові здібності, і буде розумнішою – це не правда. Ви напевно розумієте, що дитина повинна займатися яким-небудь видом спорту.

Так ось вчені згодні з вашими інтуїтивними думками і стверджують, що діти, які займаються активними видами діяльності куди більш кмітливі, ніж ті, хто просто відвідує уроки фізкультури. Особливо ця кмітливість проявляється по відношенню до точних наук.

Що цікаво, особлива користь від спорту проявляється у 9-10-річних дітей. Саме в цьому віці спортивні діти починають різко відрізнятися від неспортивних не тільки зовнішнім виглядом, що якраз неважливо, а академічними здібностями.

Діти, які займаються спортом краще вирішують математичні завдання на 30%, ніж ті, хто не займався ніяким спортом зовсім або просто відвідував шкільні уроки фізкультури.

Це обов’язково слід взяти на замітку батькам, якщо ви думаєте на які гуртки дитини віддати в наступному році, обов’язково виділіть кілька годин в тиждень для спортивних тренувань. Тоді успішність малюка значно підніметься.

І, до речі, найефективніший спосіб прищепити дитині любов до спорту – це показувати на власному прикладі!

Джерело http://nashamama.com/