«ХАЙ КРАЩЕ ДУМАЮТЬ, ЩО Я ФАНТАСТ», – ІГОР ПАЛИЦЯ ПРО МОЖЛИВОСТІ ВОЛИНІ

Надра мають працювати на благо волинян, а не набивати чужі кишені. Саме для цього, власне, і створене КП «Волиньприродресурс», від якого чекають високих результатів роботи. Натомість деякі політичні сили граються в політику, не підтримуючи ініціатив, які б збагатили бюджет області.

Про це заявив голова облради Ігор Палиця в прямому ефірі на телеканалі «Нова Волинь» сьогодні, 13 жовтня.

Окрім того, він зауважив: разом з наявністю противників в середині області, і в Києві ніхто не хоче, щоб КП «Волиньприродресурс» отримало ліцензії, підприємство запрацювало, а область розвивалася.

«Повірте, я все роблю для того, щоб підприємство отримало ліцензії, а гроші за надра йшли в обласний, районні, сільські бюджети – всім волинянам, а не тим, хто це кришує. Сподіваюся, скоро буде результат і я все розкажу. Ми дуже сильно працюємо, і мені хочеться, щоб ми ділили не 150 мільйонів обласного бюджету, а мільярд-два», – повідомив про можливості області голова облради.

Та цифри у двомільярдний обласний бюджет – аж надто фантастичні для Волині, зауважив ведучий. Чи не утопія це, бува, запитав він Ігоря Петровича.

«А коли фантасти писали свої твори про польоти в космос, на місяць, про комп’ютери, їх вважали дурниками. Хай краще люди думають, що я фантаст. Я роблю ту річ, яка необхідна всій області і всі мають мене підтримати, бо я хочу зробити так, щоб ми ні в кого нічого не просили, а були самодостатніми», – відповів голова облради. Та додав: вчора опісля сесії облради, до нього підійшли мешканці «бурштинових» районів. Після того, як він пояснив їм принцип роботи комунального підприємства, волиняни погодилися, що такий механізм стане справді дієвим для Волині і вони готові берегти свої території та чекати, поки «Волиньприродресурс» отримає усі ліцензії.

Разом з тим, Волинь втрачає ще одне багатство – ліси. Саме з метою, аби повернути 50 тисяч гектарів комунальних лісів у власність громади, розповів голова облради, депутати спробували реанімувати «Волиньоблагроліс». Чомусь, з його слів, лише дві фракції, «Самопоміч» та «Солідарність», не голосували за рішення як щодо КП «Волиньприродресурс», так і «Волиньоблагроліс», наче їм байдуже до розвитку області, хоча всі вони – волиняни і, вочевидь, мають бути патріотами свого краю.

У прямому ефірі Ігор Палиця звернувся до представників цих фракцій з проханням припинити політичні ігри. «Я хочу звернутися до цих депутатів, щоб вони припинили гратися в політику. Політичні партії закінчаться, а жити вам – в цій області. Допомагайте області отримувати своє, а не виконуйте забаганки Києва, або ваших політичних керівників. Вам – дивитися в очі виборців, які вас делегували в обласну раду», – резюмував він.

Відео ефіру надане прес-службою волинського УКРОПу