Луцькі художники готуються до фестивалю урбаністичного мистецтва

Луцькі художники готуються до фестивалю сучасного урбаністичного мистецтва, який відбудеться у місті 9-11 вересня. В рамках цього заходу митці Сергій Радкевич таАндрій Присяжнюк малюють великий мурал на 15-ти метровій стіні.

img_7313

«Я є одним з організаторів урбаністичного фестивалю «ПоліхромА». В рамках цього дійства буде дуже багато різних муралів створено. Приїдуть хлопці майже з усієї Західної України. Наразі я із Сергієм Радкевичем працюємо над першим муралом», – розповів Андрій Присяжнюк.

«Цей фестиваль організовує мій хороший товариш Андрій. Ми вирішили створити роботу ще до фестивалю. Робота знаходиться біля «Адреналіну». Сама назва «Адреналін» означає якись драйв, а ми зрозуміли, що у світі й так багато драйву, і в нашій країні, і в політиці. Треба перейти в поняття спокою якогось. Тому робота називається «Нуль метрів над рівнем моря» або «У пошуках тиші», – зазначив Радкевич.

Нагадаємо, фестиваль «ПоліхромА» відбудеться 9-11 вересня на території спортивно-розважального комплексу «Адреналін Сіті».