​У ЛУЦЬКУ ПРОЙДЕ КАСТИНГ НА НАЙМАСШТАБНІШИЙ У МІСТІ ВОКАЛЬНИЙ КОНКУРС

singers-843199_960_720_0Один із них – учасник та фіналіст всеукраїнського співочого шоу «Караоке на майдані»; друга – вокалістка та художниця, інший – лідер гурту InPray; ще одна – переможниця міжнародних конкурсів, зокрема «Golden voice» у США, 2015 року зняла свій перший кліп. І це лише початок шляху переможців минулорічних сезонів WMA Міши Кліша, Тані Яцишиної, Андрія Лугвіщика, Дарії Остапук. Ті, хто починають з малого – досягають великого!

У Луцьку 23 жовтня 2016 року о 16:00 в приміщенні готелю «Світязь», за вулицею Набережна, 4, відбудеться кастинг на наймасштабніший у місті вокальний конкурс Weplus Music Awards. Десятка найкращих півтора місяці змагатиметься за головний приз проекту. Кожного тижня шоу покидатиме один вокаліст, який саме, за результатами виступу обиратимуть журі та глядацький зал.

Різна тематика щосуботніх програм та цікаві завдання, вокальні, хореографічні майстер класи та тренінги з акторської майстерності, сприятимуть розвитку сценічних здібностей, а робота з творчою командою (яка допомагатиме у підготовці номерів), взаємна допомога учасників формуватиме особистісні якості.

Трійка найкращих, ті котрі прикладуть найбільше зусиль, отримають гарантовані призи.

Третє місце – сертифікат на 600 гривень у один з кращих ресторанів міста.

Друге місце – незабутня семиденна поїздка у табір на Закарпатті.

Переможець отримає 100$, запис пісні на лейблі @markovrecords (Markov Records), та поїздку в табір.

Учасників обиратимуть професійне журі.

Вік учасників обмежений – 14-20 років.

Зареєструватись можете безкоштовно за номером телефону: 0502119025 (Оксана)

Організатори обіцяють кожному учаснику море позитивних вражень та емоцій, нові знайомства, та можливість росту, адже ті, хто починають з малого – досягають великого!

singers-843199_960_720_0