Суд відклав розгляд справи про адмінпорушення депутата Руслана Мороза

Нововолинський міський суд відклав розгляд справи щодо вчинення депутатом Володимир-Волинської міськради Русланом Морозомадміністративного правопорушення, пов’язаного із корупцією.

moroz8_n-1

Причиною такого рішення став той факт, що депутат та його адвокат не з’явилися на чергове судове засідання, яке відбулося у середу, 19 жовтня.

Зазначимо, що під час попереднього судового засідання у Володимир-Волинському міському судді, Мороз подав клопотання про відвід складу суду. Через це, справу передали до Нововлинського міського суду.

На початку сьогоднішнього засідання суддя Орися Ференс-Піжукзачитала заяву-клопотання від захисника відповідача Романа Рудося, яка надійшла 18 жовтня: «Моїм підзахисним та мною особисто не було отримано жодної повістки або судового виклику у даній справі про адміністративне правопорушення, за яким здійснюється провадження у Нововолинському міському суді. Про дату розгляду даної справи я дізнався випадково із сайту Нововолинського міського суду. Ставлю до відома суд про те, що я та мій підзахисний не маємо фізичної можливості явитися на розгляд даної справи 19 жовтня 2016 року у зв’язку із зайнятістю в іншій справі в Апеляційному суді Волинської області… Прошу суд відкласти розгляд справи про вчинення Морозом Русланом адміністративного правопорушення на іншу дату та повідомити мене і мого підзахисного про це у встановленому законом порядку».

З огляду на це, справа не розглядалась без Мороза та його адвоката. Наступне засідання призначене 26-жовтня 2016 року об 10.45 у Нововолинському міському суді.

Нагадаємо, що у 2015 році Володимир-Волинською міською радою було виділено 12 сотих землі під садівництво тещі депутата. Правоохоронці ж звинувачують депутата Руслана Мороза в тому, що ні під час засідання земельної комісії,ні під час відповідної сесії 2 жовтня 2015 року, він нічого не сказав про конфлікт інтересів та проголосував за виділення вищезгаданої земельної ділянки. Сам же Мороз стверджує, що звинувачення правоохоронців є безпідставними.