Перейшов на газ і «влетів» на гроші: лучанин нарікає на криворуких автомайстів з Ковеля

Лучанин поставив на автомобіль газове обладнання, аби зекономити на бензині, але витрачати менше коштів на обслуговування машини не вийшло. До того ж йому тепер часто доводиться їздити у сервіс.

original-photo

Ігор Макарук розповідає, що ще влітку поставив газове обладнання на Mercedes s350 на підприємстві «Profigas», філія якого працює у Ковелі. Це йому обійшлось у 22 тисячі гривень.

Чоловік сподівався, що таким чином зможе економити на бензині, однак не так сталось, як гадалось.

«Обладнання поставлено неякісно – фільтри, кришки щільно не прилягають, через що в систему потрапляє пил, пісок», – каже обурений автомобіліст.

«До того ж в машини дуже великі витрати газу. Мені обіцяли, що за 100 кілометрів витрачатиметься 11 літрів газу, однак на практиці на такі відстані витрачається більше 20 літрів. А ціна його – 12 гривень за літр. Фактично плачу ті ж гроші, що й за бензин би платив», – наголошує лучанин.

Перейшов на газ і «влетів» на гроші: лучанин нарікає на криворуких автомайстів з Ковеля

«Буває, що й різкий запах газу йде від машини, чого не повинно бути. Також часто використовуються і газ, і бензин одночасно, хоча по ідеї спочатку повинен використовуватись газ, а коли він закінчується, бензин», – додає він.

Ігор Макарук каже, що неодноразово звертався до фірми, яка встановлювала обладнання, однак там запевняють, що все зробили якісно.

Натомість на інших підприємствах, які надають такі ж послуги, пояснюють, що в автомобіль поставили форсунки (пристрої для розпилювання газу), які не підходять йому. Аби виправити неполадки, потрібно заново перевстановлювати усю систему.

Чоловік підозрює, що причиною неполадок є те, що газове обладнання на машину встановили за один день і взяли за це 22 тисячі гривень, в той час як інші підприємства роблять це щонайменше три дні і вартість такої послуги – від тисячі євро.

Перейшов на газ і «влетів» на гроші: лучанин нарікає на криворуких автомайстів з Ковеля

Натомість засновник «Profigas» Володимир Нарушинський запевняє, що вони встановлюють газове обладнання за найвищою ціною в області. А витрачають на це лише день, бо над кожним проектом працює вся команда.

«Ми поставили якісне обладнання і при подальшій перевірці будь-яких його вад не побачили. Ми його перевіряли два рази і автомобіль працював справно – нема до чого придертись», – наголошує чоловік.

«Я не бачу причин знімати це газове обладнання, бо ми зробили все на відмінно», – додав він.