ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ ПРОЕКТ ДОПОМІГ ВОЛИНЯНЦІ, ЯКА ЧЕРЕЗ ОПІКИ НЕ УЯВЛЯЛА СЕБЕ КРАСИВОЮ

Героїнею нового випуску всеукраїнського телепроекту  «Поверніть мені красу» стала 23-річна волинянка Ольга Дордюк.
crop

Вона була ще немовлям, коли трапилася трагедія, що вплинула на все її життя. У 2-місячному віці мати залишила її на ліжечку і пішла поратися по господарству. Дитина перевернулася і скотилася до гарячої батареї, де й пролежала довгий час, отримавши опіки 4 ступеню.

Батьки зробили все, аби повернути Ользі хоча б здорове обличчя, проте пересадка була невдалою. Матір дівчини вже 23 роки живе із постійним почуттям провини, але Ольга не звинувачує її, адже каже, таке могло статися з кожним.

Дівчина опановувала фах кравчині, але через постійні глузування не лише однолітків, а й учителів змушена була кинути навчання.

На початку проекту вона поділилася, що понад усе мріє створити велику сім’ю та стати вихователем, як її мама. Втім, зараз намагається якомога менше спілкуватися з людьми та майже нікуди не виходить.

«Надскладна ситуація. Глибокі тканини уражені, і вже багато операцій проведено без кінцевого результату. Та я за тебе беруся, і зроблю все, щоб ти була задоволена», – зазначив хірург проекту Ростислав Валіхновський.

«Я від себе хочу додати, що зроблю все, щоб усі чоловіки лежали біля твоїх ніг», – пообіцяв ще один експерт Андре Тан.

Чотири місяці дівчина жила у розкішній резиденції проекту, яка нагадувала їй апартаменти з кінофільмів.

З допомогою неабияких зусиль пластичного хірурга проекту Ростислава Валіхновського дівчина позбулася максимальної кількості опікових рубців на обличчі та тілі. Також, їй зробили ринопластику та унікальну операцію з пересадки брів.


Психолог проекту Олена Любченко за допомогою різних психологічних експериментів допомагала Олі боротися із невпевненістю у собі та готувала її до самостійного життя поза межами батьківського дому.

Також, героїня познайомилася із сильною жінкою, паралімпійською чемпіонкою  Світланою Трифоновою, яка змушена пересуватися на візку від 14 років.  Вона стала прикладом для Олі, показала, що будь-які обмеження не перешкода для створення сім’ї, олімпійських рекордів та повноцінного життя.

Андре Тан створив для Олі вишуканий образ та розповів, що має бути у гардеробі молодої дівчини.

Завершальним акордом перевтілення стала робота стилістів та візажистів, що доповнили образ нової Олі, яка нарешті змогла побачити себе красивою.