Мільйонний тендер на Волині виграла фірма «за 4 тисячі»

Тендер на капітальний ремонт вулиці у селі Вишнів на Волині вартістю понад 1,35 мільйона гривень виграло ПП «МП «Сантехмонтаж».

top-photo

Про це йдеться у повідомленні на сайті держзакупівель Prozorro.

Вишнівська сільрада у Любомльському районі оголосили тендер на капітальний ремонт вулиці Незалежності від будинку №28 до будинку №79. Очікувана вартість закупівлі становила 1,457 мільйона гривень.

Участь у конкурсі взяли три фірми: ПП “МП Сантехмонтаж”, ПП “РОСТРАНС” та ПАТ “Ковельське ШБУ-63”. Найнижчу вартість робіт назвало ПП «МП «Сантехмонтаж» (1,35 мільйона гривень), яке і стало переможцем.

За даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, ПП «МП «Сантехмонтаж» має статутний капітал обсягом 4 тисячі гривень. Із власником фірми Анатолієм Коптюком пов’язані низка публічних скандалів.

Видання «Телекритика» повідомляло, що через конфлікт між Коптюком та журналісткою із Нововолинська Наталкою Камишніковою у 2013 році відкривали кримінальну справу.

Також, за інформацією видання «Буг», у Нововолинську жителі закидали місцевому підприємству «Сантехмонтаж» Коптюка у неякісному ремонті дороги.