У Луцьку «автохам» ледь не збив чоловіка і обматюкав жінку, – учасниця інциденту

Лучанка запевняє, що поліція проігнорувала її виклик про ДТП, натомість в поліції розповіли, що на місце аварії таки приїжджали.

 

top-photo-1
«19 жовтня близько 18:30 ми з братом переходили дорогу на «зебрі» біля супермаркету «Салют» на проспекті Соборності»

Далі, за її словами, рушив автомобіль «Мерседес» і зачепив її брата. Водій заїхав на стоянку і вийшов з авто.

«Відразу в адресу брата полетіли звинувачення про те, що він зіпсував авто,все це було у жахливо нецензурних висловах», – зазначила жінка.

Тоді вона подзвонила в поліцію. Тим часом до водія «Мерседеса» приїхала підмога – старший чоловік. А поліції, за словами жінки, досі не було. Тоді її брат вдруге зателефонував 102.

«Я почала знімати відео на телефон. Чоловік, який приїхав пізніше, вирвав з рук у мене телефон, почав шарпати, обзивати, погрожувати, а поліції так і не було!» – поскаржилася жінка.

Далі вона запевняє, що протягом години конфлікт не могли вгамувати. Врешті-решт всі роз’їхалися: «Виходить так що поліція не відреагувала на наші виклики, проігнорувала, як потім з’ясувалося, невідомий їм подзвонив та відмінив виклик».

У правоохоронців ж своя версія подій. У прес-службі ГУНП підтвердили виклик на проспект Соборності о 18:30.

У патрульній поліції є навіть рапорт: о 18:40 зареєстроване ДТП без потерпілих. У рапорті вказано, що о 18:56 інформація не підтвердилася.

«Заявник повідомив, що в ситуації розібралися самостійно», – повідомили у прес-службі патрульних.