Відвідувачі Луцького зоопарку труять тварин

Масовi випадки захворювання мешканцiв звiринцю спричиненi продуктами, якi згодовують їм вiдвiдувачi.

На жаль, людська їжа стає для тварин отрутою,пише газета «Експрес». Про це повiдомляють таблички при входi в Луцький зоопарк та на кожному вольєрi. Годувати тварин можна лише спецiальним кормом, який продають на касi.

zoopark

«Та майже щодня ми стикаємося з новими фактами варварського ставлення до тварин, – розповiдає директор Луцького зоопарку Людмила Денисенко. – Днями виходжували копитних, їх нагодували капустою, що спричинила здуття живота. Для когось, очевидно, важливо потiшити себе чи свою дитину тим, що тваринка з’їсть принесений банан, хлiб чи навiть жуйку! А думка про те, що наступного разу цю тваринку вже можна й не побачити, їх не хвилює».

Так, нещодавно в Миколаївському зоопарку невiдомi отруїли двох диких кiшок. З ознаками сильної iнтоксикацiї помер у конвульсiях самець снiжного барса, а ранiше у вольєрi виявили мертву самицю пуми.

«Деякi вiдвiдувачi i справдi поводяться як дикуни, – каже лучанка Олена. – Учора бачила, як шестирiчна дитина їла чипси й годувала ними мавп, а мама їх фотографувала. Я зробила зауваження, а вона на мене ще й визвірилась».