«Проблема львівського сміття стає проблемою всієї України», – депутат Луцькради

Луцькрада хоче розірвати договори про прийняття твердих побутових відходів з інших областей, зокрема зі Львова, на полігоні у селі Брище.

t_1_cvsnnz

Про це йшлося на засіданні комісії з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією, депутатської діяльності, етики та регламенту у п’ятницю, 21 жовтня.

Депутат Ігор Поліщук підозрює, що сміття зі Львова продовжують завозити у Брище на автомобілях з волинськими номерами. Крім того, зауважив депутат, він отримав відповідь від Львівського міського голови Андрія Садового про те, що кілька десятків інвесторів пропонували збудувати у Львові сміттєпереробний завод. Чому мер відхилив усі пропозиції депутат не розуміє і вважає, що вирішувати проблему львівського сміття за рахунок Луцька недопустимо.

Відтак він підготував проект «Про заборону прийняття твердих побутових відходів, що завозяться з інших областей». Де КП «Луцькспецкомунтранс» зобов’язується розірвати усі договори про надання послуг з приймання та захоронення сміття.

Підтримав пропозицію колеги і голова комісії Микола Федік. Він зауважив, що проблема з відходами у Львові виникла виключно через погану роботу міського голови Андрія Садового. Та зазначив, що Луцьк не повинен вирішувати проблеми сусіда.

«Вони завалять нас своїм сміттям за два тижні. Там проблема виникла через неефективний менеджмент Садового. І проблема львівського стає проблемою всієї України. Вони мають можливість побудувати сміттєпереробний завод, бо мають багато пропозицій», – зазначив Микола Федік.

Комісія підтримала проект рішення про заборону.