«Маю культурний шок» – журналістка з центру України поділилася враженнями про Луцьк

Журналістка з міста Кропивницький, власкор телеканалу «1+1» Олена Шворак після візиту до Луцька описала свої враження від міста. Стверджує, що приємно вражена рівнем розвитку Луцька.

original-photo

Журналістка написала у Фейсбуці:

«Тиждень після тривалої перерви на Західній Україні. Нічого не пишу і не публікую, бо маю культурний шок. Сьогодні лише фотофакт. У рідному моєму Луцьку освітлюються не лише вулиці, а й пішохідні переходи».

Олена Шворак розмістила фото освітленого пішохідного переходу і прокоментувала: «Конкретно оцей – у віддаленому районі теж. Не думаю, що коштує це багато, але скільки врятованих життів! Жовтим світлом ліхтар блимає водіям, попереджаючи, що треба пригальмувати. Два білих – освітлюють зебру».

 «Маю культурний шок» - журналістка з центру України поділилася враженнями про Луцьк

 «Маю культурний шок» - журналістка з центру України поділилася враженнями про Луцьк

 «Маю культурний шок» - журналістка з центру України поділилася враженнями про Луцьк

«А у нас навіть перед виборами нічого не роблять. У нас вулиці – пекло. Ми Луцьком вражені. Справді європейське місто!» – прокоментувала журналістка.

На прохання розповісти, що ще відзначила у Луцьку, Олена Шворак пояснила: «Дороги. Дуже хороші. Будівництво – дуже багато будинків будують. Реконструкція «Променя». Діяльність ОСББ».

«Мер не на місці у нас, в Кропивницькому. Доріг нема. Дороги лише до хат депутатів асфальтують. Недобудова скелетом у центрі вже багато років» – додала вона.

Цікаво, що у коментарях до посту Олени Шворак один з користувачів повідомив: ліхтар на фото виготовлений у місті Кропивницькому на ПАТ “НВП “Радій”.