У Луцьку «Спорт для всіх» надаватиме платні послуги

Комунальний заклад «Спорт для всіх» планує надавати платні послуги. Про це стало відомо сьогодні, 24 жовтня, під час засідання постійної комісії міської ради з питань міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму, – пише.

imgsize-1

Про зміни у роботі підприємства розповіла директор КЗ «Луцький міський центр фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх» Луцької міської ради» Наталія Назарук. За її словами, планується запровадити оплату для тренерів, які хочуть мати власні секції у приміщеннях закладу.

Зауважимо, що на балансі закладу знаходиться 8 приміщень. Наталія Назарук розповіла, що за годину занять з тренера будуть брати від 30 до 40 гривень.

Загалом, від одного тренера планують отримувати 400-450 гривень в місяць. Варто зауважити, що раз в тиждень тренери надаватимуть і безкоштовні послуги, які зможуть отримати мешканців мікрорайону…

За словами директора закладу, гроші перераховуватимуться на спеціальний рахунок. Їх планують витрачати на покриття господарських витрат комунального закладу. Члени комісії рекомендували сесії підтримати проект рішення.