6 травня до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесли відомості про відкриття кримінальної справи проти скандального народного депутата від «Слуги народу» Миколи Тищенка.

Як зазначається у витязі, народний депутат Микола Тищенко 31 березня за попередньою змовою групи осіб перешкоджав роботі комісії на виборчому окрузі №87.

Йому інкримінують кримінальне правопорушення за ч.3 ст 157 ККУ (Перешкоджання насильством, обманом, погрозами, підкупом або іншим чином вільному здійсненню громадянином права обирати і бути обраним народним депутатом України вчинені за попередньою змовою групою осіб або членом виборчої комісії чи іншою службовою особою з використанням влади або службового становища).

Проти нардепа Тищенка порушили кримінальну справу за втручання в роботу ОВК на 87 окрузі

Тож тепер Миколі Тищенку загрожує позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років.

Нагадаємо, 31 березня 25 нардепів від “Слуги народу” прибули на Прикарпаття і влаштували акцію на підтримку кандидата Василя Вірастюка. 

Нардеп Тищенко відзначився тим, що переплутав Прикарпаття із Закарпаттям, вимагав журналістські посвідчення, хотів їх вилучити та перевірити, вимагав паспорти і хотів проводити обшук людей з метою пошуку зброї. Також він вимагав, щоб кандидат в депутати Олександр Шевченко став перед ним на коліна.

Більше читайте у статті: 87-й округ, або повернення у часи Януковича

28 березня, на території Івано-Франківщини відбулися проміжні вибори Народного депутата Верховної Ради України. Мова йде про 87-й виборчий округ. 

Через два дні після виборів повідомили, що ЦВК опрацювала 67% протоколів.  Сам же підрахунок усіх голосів тривав тиждень. За цей час декілька разів змінювали голову ОВК.

Навіть йшлося про те, що з дільниць зникло більш як 300 бюлетенів за Шевченка. А ОВК відправляла 14 ДВК на перерахунок – частину з них через сумнівні підстави.

Представники різних партій із дільничної комісії ДВК 261029 (с. Микуличин) твердили – підробили їхні підписи на упаковці з бюлетенями. Казали, що будуть писати навіть в Європейський суд.

Кандидат у народні депутати від партії “За майбутнє” Олександр Шевченко заявив, що окружна виборча комісія вкрала його перемогу на виборах до Верховної Ради у виборчому окрузі №87.

Він навіть звертався до свого конкурента на виборах Василя Вірастюка із закликом не ганьбитися та сприяти чесному підрахунку голосів.

Обурені прикарпатці вийшли під «Білий дім» через вибори на 87-окрузі (ФОТО)

Проти нардепа Тищенка порушили кримінальну справу за втручання в роботу ОВК на 87 окрузі Проти нардепа Тищенка порушили кримінальну справу за втручання в роботу ОВК на 87 окрузі

Джерело