Григорій Решетник розповів шанувальникам, що обіцяв правильно харчуватися своїй дружині і що готує, поки її немає вдома. Відповідний пост з'явився на його офіційній сторінці в соціальній мережі.

Популярний телеведучий проектів каналу СТБ "Холостячка" і "Холостяк" Григорій Решетник є популярною персоною, до якого можуть прислухатися українці. Чоловік активно веде свою Instagram-сторінці, яка має п'ятсот дві тисячі передплатників.

15 липня він опублікував пост, в якому розповів, що він робить, коли залишається на господарстві сам. Решетник розповів, що обіцяв своїй дружині правильно харчуватися і завжди думає над різними варіантами смачних страв. Нещодавно він приготував курку Су-от.

Григорій Решетник без дружини знайшов апетитну курку: коханій обіцяв

Здорова і головне готова до вживання курочка вже у мене на столі. Курочка, приготована за технологією Су-від - тобто довго готувалася в герметичному пакеті при низьких температурах (60-70 градусів). І таким чином збереглися всі її корисні якості і вітаміни. Ніжне, дієтичне м'ясо, приготоване без масла і має максимально натуральний смак. Ну і найголовніше - я вечеряю, як в ресторані, хоча купив це блюдо в магазині. Економія часу неймовірна
, - повідомив ведучий.

Джерело