Бігун вдруге за три роки побив рекорд України та наблизився до світового рекорду.

Український бігун Андрій Ткачук став другою людиною в історії у 48-годинному бігу. Він здобув перемогу на чемпіонаті України у цій дистанції та наблизився до світового рекорду.

Ткачук біг на чемпіонаті України у якості володаря національного рекорду у 48-годиннному. У 2019 році за цей час він подолав дистанцію у 370 км.

Українець пробіг понад 400 км і увійшов в історію. Яким чином і скільки часу йому знадобилося

Через два роки Ткачуку вдалося побити цей рекорд. Цього разу за 48 годин український бігун подолав дистанцію у 435 км.

Завдяки цьому результату Андрій Ткачук став другою людиною в історії за подоланою відстанню у бігу на 48 км. Лише одній людині в історії вдалося пробігти більше за цей час.

3-5 травня 1996 року на турнірі у французькому Сюржері, що проходив на стадіоні, грецький спортсмен Яніс Курос пробіг дистанцію у 473 км. Саме йому належать найкращий результат в історії бігу у цій дисципліні.

Хто такий Андрій Ткачук 35-річний бігун із міста Хуст (Закарпатська область). 4-разовий чемпіон України з 24-годинного бігу та володар національного рекорду (262.788 км). У середині липня Ткачук також став переможцем чемпіонат України з . Дистанцію 77 км на висоті 5090 метрів він пробіг за 8:48:24 години.

Джерело