У новій програмі «Суть подій» з журналісткою Любов’ю Завальнюк експерт з соціальної політики Андрій Павловський розповів про зростання безробіття в Україні та чому реформи не дають бажаного результату.

«Безумовно, безробіття зростає, за оцінками міжнародної організації праці в Україні рівень безробіття досяг рекордних показників та складає 10,5%. Це міжнародна оцінка, яка є більш точною, ніж від наших статистичних органів, і я більш схильний довіряти міжнародним експертам, ніж нашій статистиці. Українці мають розуміти, що всі наші проблеми й негаразди в тому, що немає розвитку економіки, вона падає», - підкреслив він.

В Україні має зростати в першу чергу реальний сектор економіки, - Павловський

 

Павловський вважає, що які б не були у нас чудові пенсійні, медичні та інші реформи, якщо не буде зростання економіки, всі ці прекрасні реформи не дадуть жодного результату, не буде успіху. Тому треба владі, впевнений він, відкинути всі речі і зосередитись саме на економіці, створити реальні умови зростання економіки.

«В Україні має зростати в першу чергу реальний сектор економіки, наша власна промисловість. Щоб були сучасні технологічні робочі місця, запроваджувалися нові технології, тому що там більша додана вартість. Не продавати ресурси природні й людські за кордон, а самим щось виробляти, коли виробляєш складну продукцію, то там більша додана вартість, відповідно, й більші прибутки, тому більше можна відраховувати на соціальні програми, пенсії, заробітні плати, стипендії. І соціальні проблеми будуть вирішуватися природним чином», - резюмував він.

Джерело