На офіційній сторінці програми" Зірковий шлях", яку транслюють на телеканалі Україна, розмістили пост з новиною про конфлікт Наталії Могилевської та Анастасії Приходько.

Програма "Зірковий шлях" висвітлює цікаві події шоу-бізнесу та відверті зізнання знаменитостей. У шоу запрошують українських зірок, де вони діляться своїм драматичним життєвим досвідом, дають важливі поради глядачам і просто відкривають свою душу на інтерв'ю.

Стало відомо, що відомі українські співачки Наталія Могилевська та Анастасія приходько посварилися на зйомках нового вокального шоу "Співають всі", яке стартує вже цієї осені. Причиною конфлікту стала одна із запрошених учасниць, яка займається блогерською діяльністю. 

Наталя Могилевська посварилася з Настею Приходько на

Анастасія категорично налаштувалася проти її участі, аргументуючи це тим, що "місія учасника як блогера їй незрозуміла". У свою чергу, Наталя встала на захист дівчини, підтримуючи її блогерську справу. А також, закликала всіх глядачів шанобливо ставитися до цієї професії, стверджуючи, що бути блогером - щоденна тяжка праця.

Користувачі соцмережі активно обговорили дану подію, думки глядачів розходяться

Наталя Могилевська посварилася з Настею Приходько на

Наталя Могилевська посварилася з Настею Приходько на

Раніше ми писали про те, що Наталя Могилевська розкрила багаторічну таємницю, і Влад Яма тут ні при чому

Джерело