Минулого місяця у Коломийському районному відділі поліції відкрили фронт-офіс, а тепер запрацювала система відеомоніторингу території обслуговування для оперативного реагування на злочини та правопорушення.

21 липня у Коломийському відділі поліції відбулася зустріч начальника поліції Івано-Франківщини Сергія Безпалька, голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Світлани Онищук та представників влади Коломийщини, інформують у поліції.

Начальник поліції Коломийщини Андрій Тимків розповів про нововведення і результати роботи:

У поліції Коломийщини запрацювала система відеомоніторингу

«Фронт-офіс, з якого і починається відділ поліції, створений для досягнення прозорості спілкування поліції з населенням і нагадує сервісний центр. Він працює від 29 червня і дає можливість не просто зареєструвати звернення, а й отримати інформацію щодо кримінального провадження або ж залишити відгуки про роботу поліції».

Додамо, що спільно з фронт-офісом запрацювала система відеомоніторингу «Custody Records». Вона сприяє попередженню можливих порушень як з боку поліцейських щодо затриманих, так і з боку відвідувачів щодо співробітників поліції.

Крім того, відсьогодні на монітор чергової частини Коломийського відділу поліції виведено 81 камеру відеоспостереження, які розміщені на території обслуговування і які встановлені завдяки співпраці поліції з районною державною адміністрацією та з головами територіальних громад.

Таке нововведення дозволить в цілодобовому режимі спостерігати за оперативною обстановкою в місцях відеофіксації.

Щодо камер, то 57 наразі встановлені у Коломиї, а 24 у районі.

У поліції Коломийщини запрацювала система відеомоніторингу

Джерело