Відомий український синоптик Наталка Діденко розповіла про те, якою ж буде погода наприкінці робочого тижня. Які сюрпризи принесе п'ятниця, 23 липня на територію країни. 

Про це вона написала на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, детально описавши ситуацію в кожному куточку країни. 

Спека відступила разом з атмосферним фронтом, а низький тиск змінюється підвищеним. Хмар стане менше, а ось сонця навпаки. Все це про погоду в п'ятницю, 23 липня.

Спека залишить українців у спокої аж до кінця тижня: синоптик Діденко передбачила різкий спад температури

Практично скрізь буде сухо і сонячно, і хіба що в Карпатах пройдуть локальні дощі з грозами, які будуть лякати людей, що збирають ягоди в лісі. 

Температура повітря також буде досить комфортною, протягом дня, від півночі до півдня, і від заходу до сходу буде в середньому +23+28 градусів. 

У столиці ж п'ятниця буде сонячною, білі хмарки і Синє небо, а повітря прогріється аж до 25 градусів тепла. 

"Насолоджуйтеся такою рідко ідеальною погодою, тому що в неділю стовпчики термометрів поповзуть вгору))" - підсумувала свій прогноз в соціальній мережі Facebook Наталка Діденко.

Спека залишить українців у спокої аж до кінця тижня: синоптик Діденко передбачила різкий спад температури

Нагадаємо, раніше синоптики відзначали, що Липень буде досить спекотним, однак, без дощів не обійдеться. Поки що, так і відбувається. 

У серпні ж буде жарко перші два тижні, після чого буде відчуватися різке зниження температури. Температурних рекордів стати точно не варто, адже, погода не буде відходити від норми. 

Джерело