Українська тенісистка звернула увагу на фактор відновлення перед чвертьфінальним матчем.

Еліна Світоліна уперше в історії виступів на Олімпійських Іграх пройшла у півфінал. У чвертьфінальному поєдинку українка впоралася з представницею Італії Камілою Джорджі.

Для Світоліної матч проти Джорджі став особливим. Вона закінчила його за підсумками двох сетів, хоча перед цим щоразу грала 3-сетові поєдинки.

Матчі Еліни Світоліної на Олімпіаді-2020 Перше коло - Лаура Зігемунд (Німеччина) - 3:07 години Друге коло - Айла Томлянович (Австралія) - 2:23 години Третє коло - Марія Саккарі (Греція) - 2:41 години Чвертьфінал - Каміла Джорджі (Італія) - 1:32 години

Проте суперниця Світоліної у півфіналі Маркета Вондрушова провела ще менше часу на корті. Лише на старті Олімпіади-2020 вона провела 3-сетовий матч, після чого двічі вигравала поєдинки у двох партіях. У чвертьфіналі взагалі відіграла 39 хвилин через зняття її суперниці - іспанки Паули Бадоси.

Після матчу Світоліна у коментарі Суспільне Спорт звернула увагу на фактор відновлення та досить тривалі матчі на Олімпіаді-2020. І наголосила: відновлення було досить тривалим.

"Дуже неймовірні емоції. Рада, що вдалося впоратися з емоціями. [Проти Саккарі] був непростий матч, дуже багато енергії відняв і перший, і другий, і третій поєдинки. Відновлювалися до 01:00, наш фізіотерапевт, лікар намагалися зробити все, щоб я стояла на ногах [у чвертьфіналі] і дуже рада, тому що добре грала. Знала, що Джорджі - непростий суперник, який може гостро грати. Мені потрібно було готовою. Рада, що змогла швидко відновитися та відіграти матч".

Світоліна в кожному сеті дозволила Джорджі зробити брейк. І звернула увагу на погодні умови, зокрема на фактор сонця.

"Програла один брейк, дуже завадило мені сонце. Вона подавала з іншого боку, я невдало зіграла, вона повернула один брейк. А далі я грала дуже впевнено на своїй подачі, це допомогло мені".

"Дуже хотіла [швидко] подати, тому що сонце в очі - майже не видно м'яча. Треба було дуже активно подавати, щоб коли м'яч повертається - зірочки в очах. Було дуже душно. Сонце було десь за хмарами, але вологість була максимальною".

Звернула увагу Світоліна і на майбутню суперницю. Українка на момент коментаря ще не знала, що зіграє з Вондрушовою, але визнала - в останній зустрічі з чешкою виглядала не досить добре.

"Грала і з [Бадосою], і з [Вондрушовою]. Вондрушовій я програла останній матч, грала дуже погано з нею востаннє. В принципі я знаю й одну, й іншу, їхні стилі гри - вони дуже різні".

Читайте також: Визначилася суперниця Еліни Світоліної у півфіналі Олімпіади-2020 з тенісу Що відомо У 2016 році Світоліна вилетіла з Олімпіади саме від тенісистки з Чехії. Тоді у чвертьфіналі суперницею Еліни була Петра Квітова. Переможець протистояння Світоліна - Вондрушова гарантуватиме собі медаль Олімпійських Ігор. Поки що у жодної з тенісисток її в активі немає. Світоліна на Олімпіаді-2020 вже оновила рекорд виступів України в одиночних турнірах з тенісу. Та повторила найкращий результат у тенісі на Олімпійських Іграх взагалі - у 2008 році Альона та Катерина Бондаренко дійшли до півфіналу парного розряду і посіли четверте місце. Світоліна - єдина представниця України в тенісі, що продовжують боротьбу. Людмила та Надія Кіченок вилетіли у чвертьфіналі парного розряду. Читайте також: Українки Надія та Людмила Кіченок вилетіли в 1/4 фіналу Олімпіади-2020 з тенісу Що далі Четвер, 29 липня, 05:00. Еліна Світоліна - Маркета Вондрушова