Двоє вихованців спортивного клубу ”Легіон” з міста Долинська Кропивницького району Кіровоградської області стали чемпіонами світу зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей, юнаків та юніорів у віковій категорії 12-13 років. Про це розповів тренер спортсменів Олександр Коренков. Один вихованець клубу виборов срібну нагороду чемпіонату.

Чемпіонат світу зі змішаних єдиноборств серед юнаків 12-17 років відбувається у столиці Болгарії місті Софія. Він розпочався 30 липня і триватиме до 1 серпня. Його учасниками, за словами Олександра Коренкова, стали більше 300 спортсменів з трьох десятків країн. Україну на змаганнях представляють 68 бійців.

Золоті медалі

Бійці з Кіровоградщини стали чемпіонами світу зі змішаних єдиноборств серед юнаків

У змаганні хлопців 12-13 років, у ваговій категорії 40 кілограмів, переміг Дмитро Доцин.

У змаганні дівчат 12-13 років, у ваговій категорії 52 кілограма, перемогла Катерина Царенко.

Срібна медаль

У змаганні хлопців 12-13 років, у ваговій категорії 44 кілограма, друге місце виборов Владислав Гадіров.

Що відомо

Усього в перший день змагань українські бійці вибороли 8 золотих, 9 срібних та 7 бронзових медалей. Збірна України – перша в медальному заліку після першого чемпіонату.

Читайте також Двоє кропивничан перемогли на чемпіонаті з джиу-джитсу в Америці. Один отримав срібну медаль. У Кропивницькому відбувся футбольний матч, присвячений загиблим в Латишевому військовослужбовцям. У Новоукраїнці відбувся обласний чемпіонат з міні-футболу пам’яті Олексія Кацмана.