Футбольний клуб "Нива" Вінниця в рамках чемпіонату України серед команд клубів Другої ліги групи з футболу приймала ФК “Любомир» (Ставище, Київська область”. Матч відбувся на Центральному міському стадіоні.

Стартовий склад: 1.Гурідов Максим – 23.Борячук Олександр, 4.Петрик Дмитро, 3.Хохлов Вадим, 13.Сербул Едуард, 34.Громок Денис (70.Брижчук Антон, 70 хв.), 6.Граматік Констянтин (44.Худік Роман, 70 хв.), 5.Калітов Олександр (10.Загорулько Артур, 64 хв.), 77.Зеленевич Максим (9.Браславський Ярослав 46 хв.), 7.Георгієв Віктор, 11.Маляренко Ігор (8.Кучер Володимир, 88 хв.) Запасні: 35. Шкарбан Євген, 17.Бондар Дмитро, 99.Костюк Євгеній, 22.Чухно Валерій, 25.Гавриленко Владислав. Головний тренер : Циткін Володимир.

Після поразки в стартовому турі чемпіонату України з футболу від "Епіцентру" із Дунаївців (із рахунком 0:1) вінницька "Нива" реабілітувалась. Підопічні Володимира Циткіна здолали "Любомир" (Ставище, Київська область), дебютанта Другої ліги.

Перед перервою рахунок відкрив Ігор Маляренко, який замкнув головою подачу із кутового.

Вінницька

Загалом протягом першої половини зустрічі "Нива" нанесла у бік воріт гостей 15 ударів, гості – один.

У другому таймі, на 53-й хвилині після подачі Дениса Громока, суперник зіграв рукою. Суддя призначив пенальті, який реалізував капітан нашої команди Олександр Калітов.

На 70-й хвилині, після розіграшу штрафного удару, суперники вінничан відіграли 1 гол.

Остаточну крапку у матчі поставив граючий президент "Ниви" Артур Загорулько, який вийшов на заміну.

Наступну гру вінничани проведуть в гостях 7 серпня проти "Чайки" (Петропавлівська Борщагівка). Вона має після двох турів в своєму активі одне очко.

"Професіональний рівень "Ниви" видно. Не можна порівнювати із аматорами, із якими ми раніше змагалися", — прокоментував головний тренер ФК "Любомир" Олександр Гончаров.

Читайте також "Частинка моєї мрії вже здійснилася". Романчук - про результат на Олімпіаді-2020 і подальші плани Еліна Світоліна - бронзова призерка Олімпіади-2020! Це п’ята медаль України