Волинська майстриня із селища Колки Людмила Островська виготовляє картини зі старих іграшок, ґудзиків, аксесуарів для волосся, залишків тканин, іржавих гвіздків, старих пазлів та іншої вторинної сировини.

Свої вміння жінка передає у художній студії "Палітра", який організувала для більш як 60 дітей.

Із дітьми жінка працює 21 рік – викладає трудове навчання в ліцеї та займається зі школярами. Людмила Островська каже: займаються дітки з Колок і окружних сіл – Старосілля, Розничі, Копилля, Годомичі. Острови.

Ґудзики, гвіздки, гілки: волинська майстриня створює картини з вторинної сировини

Основні техніки – це живопис, малюнки та декоративні роботи. Для картин обирають матеріали, які є в кожної дитини вдома: "Використовуємо картон і ті матеріали, які шкода викинути".

Три роки займається в художній студії школярка Христина Бадовська. Каже: виготовила власноруч картину, яку створила самостійно.

"Бабуся і мама раді, що я ходжу на гурток, бо тому що тут я буду чимось захоплюватися, а не сидіти в телефоні чи в телевізорі", – розповіла дівчина.

ПОВНЕ ВІДЕО

Займатися з гуртківцями Людмилі Островській допомагає її донька – Анастасія. Дівчина закінчила навчання в ліцеї і планує далі опановувати образотворче мистецтво у виші.

У Колківському ліцеї виставка робіт гуртківців діє постійно. Зараз тут експонуються картини із вторинної сировини.

Читайте також: " Створює картини й скульптури з моху. Дана Спасовська. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ"

Термінові новини та щоденні інформаційні підсумки читайте в Telegram Суспільного Волині.

Джерело