"Маріуполь" не зміг утримати нічию і програв чернігівській "Десні" у домашньому матчі 2-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ). Зустріч завершилася з рахунком 1:2 на користь гостей.

Господарям близько години довелося провести в меншості. На 35-й хвилині гри з поля за повторне попередження було вилучено їхнього півзахисника Олексія Кащука.

Незважаючи на чисельну перевагу суперника, після перерви "Маріуполь" зміг відкрити рахунок. На 65-й хвилині Андрій Кулаков вивів свою команду вперед ударом під саму стійку.

"Десна" вирвала перемогу над "Маріуполем" і вийшла в лідери УПЛ

Але попереду господарі були недовго. На 71-й хвилині Пилип Будківський вже в порожні ворота відправляв м'яч після пасу Владислава Калитвинцева.

Вирвали перемогу гості вже в компенсований час. Три очки і перше місце в турнірній таблиці УПЛ "Десні" приніс результативний удар Дениса Безбородька.

У першому турі "Маріуполь" у гостях зіграв внічию зі "Львовом" (1:1).

"Десна" розпочала сезон з розгромної перемоги над одеським "Чорноморцем" (3:0).