Київське "Динамо" у матчі першого туру нового сезону Української премʼєр-ліги вдома розгромило рівненський "Верес" із рахунком 4:0.

На 4-ій хвилині кияни відкрили рахунок стараннями центрбека Дениса Попова після скидки Олександра Караваєва. На 6-ій хвилині Денис Гармаш подвоїв рахунок із подачі Олександра Тимчика, який на 43-ій хвилині зробив рахунок розгромним.

Завершив розгром дебютантів УПЛ Віктор Циганков, який на 86-ій хвилині реалізував пенальті. 4:0 — "Динамо" впевнено розпочало новий сезон чемпіонату.

Динамо Київ — Верес 4:0 Голи: Попов, 4, Гармаш, 6, Тимчик, 42, Циганков, 86 (пен.). Динамо Київ: Бущан — Тимчик, Попов (Забарний, 34), Сирота, Миколенко — Андрієвський (Сидорчук, 46), Шапаренко — Караваєв (Циганков, 46), Буяльський, Де Пена (Ж.Родрігес, 46) — Гармаш (Кулач, 62).

Верес: Когут — Солдат, Мірошник, Гончаренко (Махнєв, 62), Немчанінов — Є. Пасіч (Дахновський, 46), Полюлях (Панасенко, 46), Кучеров, Г. Пасіч — Гегедош (Гечев, 56), Сергійчук (Шестаков, 46).

Попередження: Немчанінов.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!