Дискваліфікований за допінг олімпійський чемпіон 2016 року український гімнаст Олег Верняєв прокоментував свою попередню заяву, де говорив про конфлікт у збірній України, через який він готовий "йти туди, де йому буде зручно працювати".

27-річний спортсмен пояснив ситуацію у себе в Instagram.

"Вітаю всіх. У зв’язку з останніми новинами, хотів би внести корективи у заголовках наших ЗМІ. Як завжди, з моїх слів донесли не всю інформацію, яку я казав, тому зараз в декількох реченнях висловлю свою думку.

"Мої слова перевернули для голосних заголовків": Верняєв спростував "ультиматум" зректися громадянства

По-перше, я народився в Україні, в моєму рідному місті Донецьк і на Олімпійських Іграх в Ріо 2016 року я підіймав стяг своєї країни. Я не збираюсь шантажувати когось своїм переходом до іншої держави і навіть не думав над цим, тим паче, з моєю ситуацією з відстороненням.

Я розумію що мої слова перевернули з "ніг на голову" для голосних заголовків. Я висвітлюв події, які відбуваються всередині нашої збірної, а мої слова перекрутили і виставили з ганебної сторони.

По-друге, чому не було сказано те, що за підтримки Президента та міністерства - підтримують спорт і розвивають його?

Якщо взяти конкретно спортивну гімнастику, нам придбали саме той килим, який нам був потрібен на олімпійських іграх в Токіо, який коштує дуже багато. І водночас на олімпійській базі "Конча-Заспа" будується нова зала для спортивної гімнастики та інших видів спорту.

Я сподіваюся, що моя ситуація з дискваліфікацією вирішиться і я зможу повернутись до тренувальної зали і плечем до плеча з нашим тренерським штабом та молодими, перспективним хлопцями у збірній - підготуватись до Олімпійських Ігор у Парижі-2024, повернувши ті традиції в спортивній гімнастиці, коли ми жодного разу не повертатись з Олімпійских Ігор без медалей. Всім дякую за увагу", - написав Верняєв на своїй сторінці в Instagram.

Верняєв - олімпійський чемпіон, чемпіон світу та багаторазовий переможець першості Європи.

Напередодні Олімпіади-2020 гімнаста дискваліфікували на чотири роки через виявлений у його крові допінг.

Як повідомляв раніше ТСН Проспорт, Верняєв привітав російську збірну з перемогою на Олімпіаді.

Джерело