Донька онкохворої зірки серіалу "Моя прекрасна няня" Анастасії Заворотнюк Анна днями відзначила день народження своєї коханої людини.

Дівчина навіть хотіла показати публіці свого коханого, але той на відріз відмовився, пояснюючи, що не є медійною людиною. Та й не хоче привертати увагу до своєї персони.

Відповідний пост з'явився на сторінці Анни Заворотнюк у соцмережі Інстаграм, де за її життям стежать 201 тисяча читачів. Дівчина дуже довго приховувала своє особисте життя, але нарешті вирішила розповісти про свого коханого. Як виявилося, пара разом же 7 років.

Донька онкохворої Анастасії Заворотнюк розсекретила свого коханого:

Донька онкохворої Анастасії Заворотнюк розсекретила свого коханого:

"Для мене в цьому житті найважливіше - любити! І звичайно бути коханою❤️ Сьогодні день народження мого нареченого, ми разом вже майже 7 років! І в радості й в горі", - поділилася дівчина. Анна Заворотнюк

Проте, Анна Заворотнюк не втрачає надії, що все-таки зможе найближчим часом переконати свого коханого і показатися разом у соцмережах.

"Може бути коли-небудь я зможу умовити його виставити в Instagram фотку і ви побачите яка ми красива пара))) а поки зацініть тортик

Джерело