Футбольний клуб "Прикарпаття" поступився одеському "Чорноморцю" в 1/16 Кубка України і вибув з турніру. Гра відбулася 23 вересня на стадіоні "Рух" в Івано-Франківську та закінчилася з рахунком 4:1.

Рахунок відкрили гості. На 11-й хвилині матчу після пасу Данила Скорка забив Максим Брагару.

Через сім хвилин перевага "Чорноморця" подвоїлася — автоголом відзначився Микола Квасний. Команди пішли на перерву із рахунком 0:2

Третій гол у ворота "Прикарпаття" забив Євген Ісаєнко на 50-й хвилині.

На 64-й хвилині господарі скоротили відставання — з-за меж штрафного майданчика забив Роман Кузьмин — 1:3.

На 82-й хвилині "Чорноморець" забив учетверте. Владислав Бугай замкнув на дальній стійці прострільну передачу Максима Брагару — 1:4.

"Прикарпаття" припиняє свій виступ у Кубку України, а команда із Одеси проходить в 1/8 фіналу.

Читайте також "Прикарпаття" внічию зіграло із криворізьким "Кривбасом" "Прикарпаття" на виїзді програло житомирському "Поліссю" "Прикарпаття" вдома перемогло "Авангард" "Прикарпаття" – "Волинь": франківці залишаються у Першій лізі України з футболу

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини