Організатор і колишній керівник Управління кримінальної розвідки МВС України, полковник міліції у відставці Валерій Кур вважає, що замах на життя першого радника президента України Сергій Шефіра – це добре організована спецоперація. Про це Кур сказав в ефірі програми «Право на владу» на телеканалі «1+1».

«Це добре організована спецоперація. Стріляв професіонал. Він працював не один», – заявив криміналіст.

На думку Валерія Кура, злочинці мали на меті вбити Шефіра.

Стріляв професіонал, – криміналіст про замах на Шефіра

«Був мотив вбити. І вбити не тому, що він (Сергій Шефір, – ред.) у когось позитив гроші чи хтось його боржник. Я думаю, що ні. Думаю, що це направлено на президента», – додав він.

До слова, поліція оприлюднила цікаві деталі про гільзи, знайдені на місці обстрілу авто Шефіра. Крім того, триває пошук зброї, з якої стріляли в авто.

Генпрокурорка Ірина Венедиктова каже, що це був добре спланований замах. Як відомо, Дмитро Разумков не пов’язує замах на Сергія Шефіра із боротьбою проти олігархів.

Напередодні Зеленський із США відреагував на розстріл авто Шефіра. Згодом Зеленський назвав свою версію замаху на Шефіра.

Головлікар «Феофанії» Ігор Семенов розповів про стан водія Олександра Іванько, який постраждав при замаху на Сергія Шефіра.

Як повідомив журналістам глава фракції «Слуга народу» Давид Арахамія, на Шефіра влаштували засідку в лісі.

Глава МВС заявив, що Шефіра планували не налякати, а саме вбити.

Зазначимо, що раніше з'явилися фото обстріляної машини Сергія Шефіра. Відомо, що Шефір часто їздить за кермом сам і не має охорони.

За даними слідчих, по автомобілю Сергія Шефіра зловмисники вистрілили щонайменше 18 разів.

Джерело