На телеканалі «Україна» 2 жовтня вийде відбіркова серія 10 сезону інтелектуального шоу «Що? Де? Коли?». Запрошені зірки знову зберуться за дзеркальним столом після тривалої перерви, щоб блиснути своєю ерудицією і побитися з телеглядачами.

Тисячі українців знову побачать улюблене інтелектуальне шоу «Що? Де? Коли?». За правилами, в грі беруть участь команди з шести осіб, які відповідають на питання телеглядачів. Правильна відповідь, яку знавці повинні знайти протягом хвилини, приносить їм бал. У разі невірної відповіді, очко відходить команді телеглядачів. 

У крісла знавців в десятому сезоні традиційно сядуть, як досвідчені гравці, так і новачки, серед яких артисти, спортсмени, гумористи, юристи та ведучі.

Шоу

Шоу

«Для мене основним викликом став перехід від польового гравця у капітани - я повинен був включитивсередині себе людину, яка буде чути всіх за столом, тож на сентименти навіть не вистачило часу. Але, сідаючи цього разу за стіл, я розумів, що відчуває капітан, коли пишається своєю командою - тому я просто насолоджувався!» - повідомив капітан команди знавців Олексій Резніков.

Телеканал «Україна» зібрав власну команду знавців, яка складається із улюблених мільйонами ведучих каналу. Четверо її гравців дебютують у клубі «Що? Де? Коли?». Вперше за дзеркальним столом опинилися ведучі новин «Сьогодні» Віталій Школьний та Максим Сікора, ведучий шоу «Ранок з Україною» Григорій Герман та ведучий шоу «МАСКА» і «Співають Всі!» Володимир Остапчук.

Шоу

«Перша гра після великої перерви - це складно і дуже хвилююче. Ми сумували. Новачки прекрасно вписалися, дуже хороша команда вийшла. Олег Панюта вже досвідчений гравець, тому ми разом підтримували бойовий дух у партнерів», - заявив капітан команди ведучих телеканалу «Україна» Анатолій Анатоліч.

Варто нагадати, що Анатоліч зіграв 13 ігор в елітарному клубі інтелектуалів. Ведучий Олег Панюта теж має за плечима чималий досвід участі в іграх клубу «Що? Де? Коли?». Ведучий новин «Сегодня» провів 11 ігор, в яких його команди 6 разів перемагали.

Шоу

Серед тих, хто зійдеться в інтелектуальному поєдинку у складі інших команд будуть: шоумени Сергій Притула, Олександр Педан, Сергій Сивохо, актори та автори Студії «Квартал 95», співак Володимир Дантес, співачка Анна Завальська, ведуча Леся Нікітюк та інші відомі особистості. Ведучим програми залишається Олександр Андросов, генеральний продюсер компанії «Студія Ігра-Україна», яка випускає «Що? Де? Коли?» в Україні.

Шоу

У відбірковій серії ігор 10 сезону «Ліги зірок» візьмуть участь 5 команд, дві кращі команди, за підсумками серії, вийдуть у фінальну дуель. На вихід до фіналу претендують: команда телеведучих каналу «Україна», команди Арсена Маліновського, Олександра Резнікова, Олександра Крикуна та Олени Кравець. Ювілейний сезон «Ліги зірок» завершиться суперфиналом, у якому візьме участь збірна знавців, до складу якої увійдуть кращі гравці клубу з кожної команди.

Джерело