Відома українська експертка з питань особистісного зростання і майже народний психолог 38 річна Наталія Холоденко, яка свого часу стала легендою популярного телевізійного шоу "Танці з зірками", продовжує радувати своїх підписників цікавими лекціями.

Цього разу Наталія Холоденко за допомогою своїх друзів і навіть колег, як сучасній жінці створити свою справу з нуля, а так само як правильно стежити за своїм обличчям.

Про це стало відомо завдяки новому відео IGTV Наталії Холоденко в мережі Instagram.

Наталія Холоденко з

Наталія Холоденко з

Не секрет, що Наталія Холоденко частенько публікує в соціальних мережах велику кількість корисних порад, наприклад, як створити самому собі свято, або як залучити в своє життя багатство і успіх.

Та інформація, яку отримують шанувальники діяльності психолога, має дуже великий відгук і часто її відео збирають десятки, а то й сотні тисяч переглядів.

Після того як Наталія Холоденко спільно із запрошеними "акулами бізнесу" розповіла, як правильно зробити перший крок у новій справі, вони почали детально розповідати про важливість догляду за обличчям.

Зокрема, Наталія і косметолог розповіли, як вмиватися, як стежити за шкірою за допомогою крему, а так само, як визначилися, як часто необхідно проробляти дані процедури.

Джерело