Житель Волині вирішив взяти в дружини українку, яка на 18 років його старша, крім того у неї троє дітей від минулого шлюбу.

Чоловікові байдуже, що його обраниця старша на 18 років, вони обоє відчували, що це доля, повідомляє "Полісся".

Любов розповідає, що Михайло взяв її вже з трьома дітьми. На той момент найменшому Артурчику було тільки 5 років, а старший Юра вже в армії служив, Женя був на рік менше від нього, йому було 17 років.

Підтримали тоді Любу її сини, проте сусіди та односельці почали відмовляти жінку-мовляв, молодий, кине.

"Та хіба ж в цифрах справа? З ним я почала знову радіти життю. Немов сон. Аж не віриться в щастя. Так добре, спокійно. Є рідна душа на світі і жити хочеться. Як він мене любить, шкодує. Досі ревнує! І я його бережу. Душа за ним рветься. За що він мене вибрав, ще й з "причепами"? Ніколи не думала, що можна так любити", – зізналася жінка.

Раніше повідомлялося, що 19-річна мешканка США Одрі Шайєнн-Смайлі Мун розповіла про шлюб з 61-річним чоловіком Кевіном. Батьки дівчини не схвалили Їхні стосунки і навіть викликали на чоловіка поліцію.

Юна Одрі, офіцер військової поліції, познайомилася з майбутнім обранцем на сайті знайомств на початку минулого року. Незважаючи на різницю у віці в 42 роки, дівчину зацікавила його біографія – літній чоловік виявився ветераном військової поліції.

Через кілька місяців листування вони зізналися один одному в любові і стали парою. У липні минулого року вперше зустрілися і поцілувалися.

За їхніми словами, це було кохання з першого погляду. Вони вважають, що вік не має значення, так як у них багато спільного і між ними глибокий зв'язок.

Джерело