Про це повідомили в блозі компанії.

Facebook оновить свою політику в частині, що стосується знущань та переслідувань. Новий крок для запобігання цих явищ передбачає видання контенту з “серйозним сексуальним підтекстом”, який спрямований на громадських діячів.

“Громадські діячі — будь це політики, журналісти, знаменитості чи автори — використовують Facebook і Instagram, щоб безпосередньо спілкуватися зі своїми підписниками. Ми внесли ці зміни, тому що подібні атаки можуть перетворити зовнішність громадського діяча на зброю”, — заявила Антігона Девіс, глава відділу безпеки Facebook.

Facebook почне боротися з сексуалізацією зірок та політиків на платформі

Тепер на платформах Facebook видалятимуть контент сексуального характеру та сторінки і спільноти, присвячені сексуалізації громадських діячів.

Відредаговані у фоторедакторі світлини та малюнки із громадськими діячами, які платформа розцінюватиме як “принизливі та сексуалізовані”, також видалятимуться.

Боротиметься компанія і з “принизливим контентом, що зображає людей в процесі виконання функцій організму” та “негативними фізичними описами”, в яких згадуються публічні особи.

“Небажані коментарі сексуального характеру” і повторювані повідомлення з сексуальними домаганнями щодо конкретної людини відтепер також видалятимуться.

“Ми розуміємо, що стати публічною фігурою — не завжди вибір, і що ця слава може збільшити ризик знущань і переслідувань”, — зазначили в компанії.

  • Заява про зміни у політиці сталася після того, як минулого тижня колишня співробітниця Facebook Френсіс Хоген виступила з показаннями в підкомітеті Сенату США з торгівлі.
  • Хоген, яка пропрацювала в компанії два роки, розповіла, що платформа використовується для поширення ненависті та дезінформації, але це всіляко намагаються приховати.
  • Засновник соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг відповів на звинувачення колишньої співробітниці компанії Френсіс Хауген і сказав, що “багато претензій не мають сенсу”.
  • Крім цього, нове дослідження показало, що компанія Facebook не змогла запобігти показу шкідливої ​​реклами підліткам. Тепер виконавчого директора компанії Марка Цукерберга хочуть заслухати в Сенаті США.

Джерело