Третій матч луганської команди в єврокубку.

Український футбольний клуб "Зоря" відіграв свій третій матч на груповому етапі Ліги конференцій. У третій зустрічі суперником луганської команди став болгарський ЦСКА.

Раніше опоненти грали один із одним двічі - обидва рази у 2019 році у кваліфікації Ліги Європи. Тоді перше протистояння "Зоря" і ЦСКА зіграли внічию - 1:1, а друге залишилось за луганчанами - 1:0.

Перед уже третім очним поєдинком "Зоря" програла два попередні матчі в нинішньому розіграші Ліги конференцій, коли ЦСКА зазнав однієї поразки і ще один матч зіграв унічию. Тобто українська і болгарська команди мали 1 і 0 очок відповідно у турнірній таблиці й знаходились на сусідніх позиціях у групі - 3-й і 4-й.

Перший тайм завершився для обох команд без результативних моментів. При цьому на 28-й хвилині протистояння Дмитро Хомченовський заробив жовту картку за фол на захиснику ЦСКА Жеферсоні - це був перший "гірчичник" у грі.

Уже після перерви суперники стали гостріше грати в атаці. Так, на 48-й хвилині Сергій Булеца після передачі зі штрафної намагався забити головою у ворота ЦСКА. Однак м'яч пройшов трохи вище перекладини.

Ближче до екватора тайму болгарський клуб зазнав першої втрати - Грем Кері попросив про заміну, бо не міг продовжувати гру через пошкодження. Замість нього на поле вийшов Федеріко Варела.

А вже на 65-й хвилині "Зоря" зуміла відкрити рахунок у зустрічі - іранський форвард Аллахьяр Сайядманеш після вкидання з кутового зумів утримати м'яч на лівому фланзі й відправив у дальній кут воріт суперників.

Після цього гравці ЦСКА мали ще кілька небезпечних епізодів біля володінь гостей, однак так і не змогли перетворити їх на результативні дії. Зрештою, "Зоря" втримала лідерство та виграла свій перший матч у нинішньому розіграші Ліги конференцій - 1:0.

Ліга конферецій УЄФА. Група С. Третій тур

ЦСКА (Болгарія) - "Зоря" (Україна) - 0:1

Ліга конферецій УЄФА. Турнірна таблиця. Група С "Буде-Глімт" (Норвегія) - 7 очок (3 матчі), різниця м'ячів - +7 "Рома" (Італія) - 6 очок (3), +2 "Зоря" (Україна) - 3 очки (3), -4 ЦСКА (Болгарія) - 1 очко (3), -5 Що далі Наступний матч у Лізі конференцій "Зоря" зіграє 4 листопада в Запоріжжі. Суперником української команди так само буде болгарський ЦСКА. Перед матчем проти ЦСКА на "Зорю" очікує два матчі УПЛ - проти "Колоса" (24 жовтня) та "Металіста-1925" (31 жовтня). Також луганська команда проведе одну зустріч у Кубку України - 28 жовтня проти львовського "Руху". Читайте також: "Рома" зазнала нищівної поразки від норвезького "Буде-Глімт" у групі "Зорі" Ліги конференцій: відео