Волиняни вибороли три медалі на чемпіонаті України з важкої атлетики серед спортсменів дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спортивних ліцеїв, – інформує Департамент молоді та спорту Луцької міськради. розпочалися

Змагання розпочалися 18 жовтня у місті Поляна, Закарпатської області.

Загалом у чемпіонаті беруть участь понад 240 спортсменів. Волинянка Ганіч Ольга здобула бронзову нагороду у ваговій категорії 55 кг з результатом 123 кг.

Два срібла і бронза: перші результати волинян на чемпіонаті України з важкої атлетики

Анастасія Степанюк виборола срібну медаль у ваговій категорії 76 кг, набравши в сумі двоборства 170 кг. Важкоатлетка – майстер спорту України.

Третю медаль для Волині завоював майстер спорту України – Давид Костюк. В двоборстві у ваговій категорії 73 кг спортсмен виборов "срібло".

Усі призери чемпіонату з Волині – вихованці комунального закладу ДЮСШ Луцької міськради. Фінал змагань відбудеться 23 жовтня.

Термінові новини та щоденні інформаційні підсумки читайте в Telegram та Viber Суспільного Волині.